Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-07-04T05:30:00+02:00 Takiej premiery w świecie disco polo nie było! "Lecę do Anglii" to nietypowa nowość! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/07/takiej-premiery-w-swiecie-disco-polo-nie-bylo-lece-do-anglii-to-nietypowa-nowosc-1561984526.jpg
Reklama

Takiej premiery w świecie disco polo nie było! "Lecę do Anglii" to nietypowa nowość!

Redakcja , 04 Lipiec 2019  05:30
Takiej premiery w świecie disco polo nie było! "Lecę do Anglii" to nietypowa nowość!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Artystka disco polo z niezwykłą nowością!

Reklama

Angelika Gramont z Kalisza jest znana w świecie disco polo pod pseudonimem Angie. Swoim debiutanckim utworem udowodniła, iż singielki mają moc.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo deklasuje konkurencje?! Fani zachwyceni premierą AFTER PARTY 'Dajmy sobie szansę jeszcze raz'

Teraz powróciła z zupełnie czymś nowym. Piosenka zatytułowana "Lecę do Anglii" będzie jej drugim singlem. Nieprzypadkowo utwór nosi taki tytuł.

Teledysk do piosenki został nakręcony w Anglii, a dokładniej w nadmorskim mieście Bournemouth, gdzie Angelika mieszka od 8 lat. Wokalistka w niekonwencjonalny sposób postanowiła opowiedzieć o swoim wyjeździe do Anglii w poszukiwaniu pracy.

Ponadto Angie w piosence zatytułowanej „Lecę do Anglii” ujawnia prawdę o samej pracy, a także tym, na co można przeznaczyć ciężko zarobione pieniądze.

W końcu pieniądze szczęścia nie dają, ale zapewniają lepszy poziom życia i można wyjść na zakupy. W końcu, która kobieta nie lubi przeznaczyć pieniędzy na nową parę butów?

Za humorystyczną aranżacje do kawałka odpowiedzialny jest Robert Balcerzak, a sam teledysk został nakręcony przez londyńską firmę- London Media Collective. Londyński klimat został uchwycony na nagraniu, aczkolwiek mimo deszczowej pogody, uśmiech nie schodził z twarzy.

Zobacz również: Gorąca premiera w świecie disco polo! Piękna kobieta zagwarantuje niesamowity sukces?!

Czy Angie stworzyła nowy hit disco polo?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Trzy prześliczne kobiety zachwycają urodą i śpiewem! To one będą będą rządzić na rynku disco polo?!
  2. Bajeczny uśmiech zawróci Wam w głowie?! Efektowna nowość disco polo podbija sieć!
  3. Żona Sławomira w gorącej odsłonie! Takiej Kajry nie znacie?! Zobaczcie jak wygląda!
  4. Czadoman zmniejszył aktywność w mediach! Znamy powód wycofania! Fani w szoku!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej