Reklama
Polecamy


Reklama

Artystka disco polo o aksamitnym głosie stworzyła kolejny hit! Utwór dosłownie wbija w fotel!

2020-09-03T12:52:00+02:00 Artystka disco polo o aksamitnym głosie stworzyła kolejny hit! Utwór dosłownie wbija w fotel! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/artystka-o-aksamitnym-glosie-stworzyla-kolejny-hit-utwor-doslownie-wbija-w-fotel-1598910907.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Grzechem byłoby nie wspomnieć o tym, jak fenomenalnie Artystka wygląda i porusza się w klipie! Aż chce się ją porwać na parkiet

Reklama

Angelika Gramont, występująca pod pseudonimem Angie, jest autorką przebojów takich jak: “Singielka”, “Lecę do Anglii” czy “Ustrzelony”. Swój dorobek muzyczny poszerzyła właśnie o kolejny, fenomenalny utwór.

Zobacz również: Marcin Miller wyjątkowo uhonorowany! Gwiazdor disco polo będzie świętował z największymi gwiazdami 30-lecie zespołu BOYS!

Bez cienia wątpliwości niebawem zacznie on gościć na obowiązkowej playliście imprezowej każdego, kto ceni sobie dobrą zabawę. Najnowszy utwór gwiazdy disco polo nosi nazwę “Piąteczek Piątunio”. Już sam tytuł zapowiada się obiecująco, a to przecież dopiero początek!

Kawałek jest bardzo energetyczny i żywiołowy. Tekst na pierwszy “rzut ucha” jest niepozorny, ale ma w sobie coś magnetycznego. Już po pierwszym odsłuchu zapada w pamięć i nie sposób nie nucić melodii czy nie śpiewać refrenu! Grzechem byłoby nie wspomnieć o tym, jak fenomenalnie Artystka wygląda i porusza się w klipie! Aż chce się ją porwać na parkiet i przetańczyć całą noc, oczywiście przy dźwiękach jej najnowszego przeboju.

Słuchając utworu po raz kolejny, nasuwa nam się pytanie, czy nie stanie się on hymnem weekendów? Lub czy już od poniedziałku, siedząc w pracy lub w szkole/na uczelni, nie będziemy z tęsknotą w oczach cichutko nucić tekstu piosenki, aby w magiczny sposób przywołać piątek?

Aby oczekiwanie na weekend stało się dla Was milsze, zapraszamy serdecznie do odsłuchu!

Zobacz również: Wokalista disco polo w miłosnej historii zaklętej w zdjęciach! Nowość podbije listy przebojów?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!
  2. Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!
  3. Premiera na jesienne dni! Ten utwór disco polo pokochają wszyscy, którzy tęsknią za latem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.