Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-03T12:52:00+02:00 Artystka disco polo o aksamitnym głosie stworzyła kolejny hit! Utwór dosłownie wbija w fotel! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/artystka-o-aksamitnym-glosie-stworzyla-kolejny-hit-utwor-doslownie-wbija-w-fotel-1598910907.jpg
Reklama

Artystka disco polo o aksamitnym głosie stworzyła kolejny hit! Utwór dosłownie wbija w fotel!

Redakcja , 03 Wrzesień 2020  12:52
Artystka disco polo o aksamitnym głosie stworzyła kolejny hit! Utwór dosłownie wbija w fotel!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Grzechem byłoby nie wspomnieć o tym, jak fenomenalnie Artystka wygląda i porusza się w klipie! Aż chce się ją porwać na parkiet

Reklama

Angelika Gramont, występująca pod pseudonimem Angie, jest autorką przebojów takich jak: “Singielka”, “Lecę do Anglii” czy “Ustrzelony”. Swój dorobek muzyczny poszerzyła właśnie o kolejny, fenomenalny utwór.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo błaga o ratunek dla dziecka! Trwa wyścig z czasem!

Bez cienia wątpliwości niebawem zacznie on gościć na obowiązkowej playliście imprezowej każdego, kto ceni sobie dobrą zabawę. Najnowszy utwór gwiazdy disco polo nosi nazwę “Piąteczek Piątunio”. Już sam tytuł zapowiada się obiecująco, a to przecież dopiero początek!

Kawałek jest bardzo energetyczny i żywiołowy. Tekst na pierwszy “rzut ucha” jest niepozorny, ale ma w sobie coś magnetycznego. Już po pierwszym odsłuchu zapada w pamięć i nie sposób nie nucić melodii czy nie śpiewać refrenu! Grzechem byłoby nie wspomnieć o tym, jak fenomenalnie Artystka wygląda i porusza się w klipie! Aż chce się ją porwać na parkiet i przetańczyć całą noc, oczywiście przy dźwiękach jej najnowszego przeboju.

Słuchając utworu po raz kolejny, nasuwa nam się pytanie, czy nie stanie się on hymnem weekendów? Lub czy już od poniedziałku, siedząc w pracy lub w szkole/na uczelni, nie będziemy z tęsknotą w oczach cichutko nucić tekstu piosenki, aby w magiczny sposób przywołać piątek?

Aby oczekiwanie na weekend stało się dla Was milsze, zapraszamy serdecznie do odsłuchu!

Zobacz również: Czadoman zmniejszył aktywność w mediach! Znamy powód wycofania! Fani w szoku!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo na motocyklu! Gwiazda pochwaliła się szybką maszyną w sieci!
  2. Namiętna i bardzo gorąca sesja w zbożu! Sławomir i Kajra rozbudzili wyobraźnię fanów!
  3. Pocztówka z Egiptu?! Artystka disco polo kusi gorącym ujęciem!
  4. Muzyczny majstersztyk w wykonaniu gwiazdy disco polo! Piosenka zespołu Boys zdobędzie uznanie fanów?

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej