2020-09-20T17:45:00+02:00 Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/takie-osiagniecie-to-cos-o-czym-marzy-kazdy-artysta-jorrgus-stal-sie-prawdziwa-legenda-1600165866.jpg

Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!

Redakcja , 20 Wrzesień 2020  17:45

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!
Źródło zdjęć: Paweł Pietrzak
Reklama

Na widok tego wyróżnienia szczęka samoistnie opada - taki sukces nie zdarza się każdemu

Reklama

Sukces jest motorem napędowym do działania każdego Artysty. Dzięki temu czuje się on ogromnie doceniony i ma zapał do dalszej pracy. Ten Artysta osiągnął coś, czego wielu może mu pozazdrościć.

Zobacz również: Zjawiskowo piękna wokalistka disco polo kusi zdjęciami! Uwagę skupia ogromny dekolt odsłaniający biust!

Jorrgus to Artysta, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Autor wielu hitów, które na stałe weszły do kanonu świata disco polo to przykład "chodzącego sukcesu". Jurek Szuj może być dumny!

Na Facebookowym profilu wytwórni Green Star pojawił się emocjonujący post. Jak wyjaśnia firma na swoim fanpage:

Już doszły płyty wyróżnienia przyznane przez ZPAV  ( Płyty zawsze wręczaliśmy na OFMT Ostródzie  z powodu pandemii płyty wręczane będą w firmie fonograficznej Green Star)

Nie trudno się domyślić, że wspomniany Artysta osiągnął sukces. Zapytacie zapewne jaki... Spieszymy z wyjaśnieniem! Okazuje się, że Jorrgus otrzymał aż trzy ogromne wyróżnienia.

Jorrgus :

Płyta - Potrójna platyna ,,Będziesz moja”

Płyta - Potrójna platyna ,,Twój jeden szept”

Płyta - Platyna ,,Oddam Ci serce”

Gratulujemy

Do postu dołączone są zdjęcia na których wzruszony Jurek trzyma wspomniane nagrody. To niebywałe osiągnięcie, którego ze szczerego serca gratulujemy. Warto zauważyć, że wspomniane utwory mają kolejno 18, 20 i 16 milionów odsłon na portalu YouTube! Pod postem pojawił się ogrom gratulacji dla Artysty - nie ma się co temu dziwić, to dla niego zdecydowanie ważny moment, na który zasłużył swoją ciężką pracą!

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się ze wspomnianymi utworami, to macie okazję to nadrobić - znajdziecie je poniżej.

Zobacz również: Marcin Miller gwiazdą TVP! Lider zespołu Boys totalnie zaszaleje

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Byłe wokalistki zespołu Top Girls wydały specjalne oświadczenie. Gwiazdy disco polo zdradziły powody odejścia!
  2. 'O jak mi się chce... iść na wesele' - gorąca premierą w świecie disco polo! Uzdolniona wokalistka przebije konkurencję?
  3. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!
  4. Marcin Miller gwiazdą TVP! Lider zespołu Boys totalnie zaszaleje
  5. Wspólne nagranie Miłego Pana i Long & Junior robi furorę w sieci! To wykonanie przyprawia o dreszcze! | VIDEO
  6. Ważne! Justyny Lubas z grupy Top Girls apeluje do fanów! Gwiazda disco polo stanęła w obronie koleżanek z zespołu!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami