Reklama


Reklama

Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!

2020-09-20T17:45:00+02:00 Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/takie-osiagniecie-to-cos-o-czym-marzy-kazdy-artysta-jorrgus-stal-sie-prawdziwa-legenda-1600165866.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Paweł Pietrzak
Reklama


Życie gwiazd

Na widok tego wyróżnienia szczęka samoistnie opada - taki sukces nie zdarza się każdemu

Reklama

Sukces jest motorem napędowym do działania każdego Artysty. Dzięki temu czuje się on ogromnie doceniony i ma zapał do dalszej pracy. Ten Artysta osiągnął coś, czego wielu może mu pozazdrościć.

Zobacz również: Totalna rewolucja! Ten dzień zmienił życie legendarnego gwiazdora disco polo!

Jorrgus to Artysta, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Autor wielu hitów, które na stałe weszły do kanonu świata disco polo to przykład "chodzącego sukcesu". Jurek Szuj może być dumny!

Na Facebookowym profilu wytwórni Green Star pojawił się emocjonujący post. Jak wyjaśnia firma na swoim fanpage:

Już doszły płyty wyróżnienia przyznane przez ZPAV  ( Płyty zawsze wręczaliśmy na OFMT Ostródzie  z powodu pandemii płyty wręczane będą w firmie fonograficznej Green Star)

Nie trudno się domyślić, że wspomniany Artysta osiągnął sukces. Zapytacie zapewne jaki... Spieszymy z wyjaśnieniem! Okazuje się, że Jorrgus otrzymał aż trzy ogromne wyróżnienia.

Jorrgus :

Płyta - Potrójna platyna ,,Będziesz moja”

Płyta - Potrójna platyna ,,Twój jeden szept”

Płyta - Platyna ,,Oddam Ci serce”

Gratulujemy

Do postu dołączone są zdjęcia na których wzruszony Jurek trzyma wspomniane nagrody. To niebywałe osiągnięcie, którego ze szczerego serca gratulujemy. Warto zauważyć, że wspomniane utwory mają kolejno 18, 20 i 16 milionów odsłon na portalu YouTube! Pod postem pojawił się ogrom gratulacji dla Artysty - nie ma się co temu dziwić, to dla niego zdecydowanie ważny moment, na który zasłużył swoją ciężką pracą!

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się ze wspomnianymi utworami, to macie okazję to nadrobić - znajdziecie je poniżej.

Zobacz również: Zmysłowe zdjęcie wokalistki disco polo prosto z łóżka! Co za ciało!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo pracoholikiem?! Artysta nie ma czasu na wakacje!
  2. Niezwykle ponętna gwiazda disco polo hipnotyzuje swoimi wdziękami oraz wyjątkową sukienką!
  3. Przepiękna urodzinowa niespodzianka w rękach wokalisty disco polo! Wygląda cudownie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.