2020-08-16T15:20:00+02:00 Tak śpiewa żona Sławomira! Zobaczcie VIDEO! Kajra tym występem skradła całe show! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/gwiazdy-zachwycily-swoim-wystepem-kajra-tym-razem-zaspiewala-rowniez-bez-slawomira-1597445457.jpg

Tak śpiewa żona Sławomira! Zobaczcie VIDEO! Kajra tym występem skradła całe show!

Redakcja , 16 Sierpień 2020  15:20
Tak śpiewa żona Sławomira! Zobaczcie VIDEO! Kajra tym występem skradła całe show!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Występ był wyjątkowy, ponieważ para śpiewała oddzielnie wersy dzięki czemu mogliśmy przekonać się o ogromnym, wokalnym potencjale Kajry

Reklama

Największe wesele w Polsce, odbyło się w rytmach disco polo. Niezwykłe występy gwiazd, miały miejsce w Mrągowskim Amfiteatrze.

Zobacz również: Muzyczny manifest gwiazdora disco polo. Artysta ma dość! Co na to fani?!

Długo zapowiadany i wyczekiwany z niecierpliwością Festiwal Weselnych Przebojów, który zorganizowany został przy udziale Telewizji Polsat, porwał do zabawy ogromną rzeszę fanów. Najwięksi artyści, przybyli do Mrągowa, by odegrać i odśpiewać najpopularniejsze weselne szlagiery. Wśród nich znalazł się również Sławomir wraz ze swoją żoną, Kajrą.

Nie ma wątpliwości, że nikt nie wyobraża sobie wesela bez ich znakomitego przeboju pt. „Miłość w Zakopanem”. Gwiazdy oprócz swojego hitu, zaśpiewali również piosenkę z repertuaru Krzysztofa Krawczyka, pt. „Ostatni raz zatańczysz ze mną”. Występ był wyjątkowy, ponieważ para podzieliła się wersami zwrotek, śpiewając oddzielnie, dzięki czemu mogliśmy przekonać się o ogromnym, wokalnym potencjale Kajry!

Zarówno artystka, jak i sam Sławomir, zrobili prawdziwe show, które bardzo przypadło do gustu fanom, szalejącym w amfiteatrze. Ten występ należy zaliczyć do bardzo udanych.

Sławomir i jego świta, przyzwyczaili nas do wysokiego poziomu koncertów, zatem ten był kolejnym potwierdzeniem wielkiego talentu i charyzmy Sławomira i jego grupy.

Zobacz również: Piękna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W sieci zawrzało!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Branża disco polo w żałobie. Odszedł znany muzyk disco polo
  2. Z teledysku disco polo zrobił film akcji?! To ukłon w stronę ludzi walczących o lepsze jutro!
  3. Ta NOWOŚĆ disco polo podbije weselne parkiety?! Fani Kordiana nie mają wątpliwości! Posłuchajcie piosenki!
  4. W sieci zawrzało! Uwielbiana gwiazda disco polo odsłoniła biust! Aż kipi od komentarzy!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama