Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-16T15:20:00+02:00 Tak śpiewa żona Sławomira! Zobaczcie VIDEO! Kajra tym występem skradła całe show! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/gwiazdy-zachwycily-swoim-wystepem-kajra-tym-razem-zaspiewala-rowniez-bez-slawomira-1597445457.jpg
Reklama

Tak śpiewa żona Sławomira! Zobaczcie VIDEO! Kajra tym występem skradła całe show!

Redakcja , 16 Sierpień 2020  15:20
Tak śpiewa żona Sławomira! Zobaczcie VIDEO! Kajra tym występem skradła całe show!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Występ był wyjątkowy, ponieważ para śpiewała oddzielnie wersy dzięki czemu mogliśmy przekonać się o ogromnym, wokalnym potencjale Kajry

Reklama

Największe wesele w Polsce, odbyło się w rytmach disco polo. Niezwykłe występy gwiazd, miały miejsce w Mrągowskim Amfiteatrze.

Zobacz również: Wyjątkowy prezent w rękach Marcina Millera! Czy gwiazdor disco polo zdecyduje się go otworzyć?!

Długo zapowiadany i wyczekiwany z niecierpliwością Festiwal Weselnych Przebojów, który zorganizowany został przy udziale Telewizji Polsat, porwał do zabawy ogromną rzeszę fanów. Najwięksi artyści, przybyli do Mrągowa, by odegrać i odśpiewać najpopularniejsze weselne szlagiery. Wśród nich znalazł się również Sławomir wraz ze swoją żoną, Kajrą.

Nie ma wątpliwości, że nikt nie wyobraża sobie wesela bez ich znakomitego przeboju pt. „Miłość w Zakopanem”. Gwiazdy oprócz swojego hitu, zaśpiewali również piosenkę z repertuaru Krzysztofa Krawczyka, pt. „Ostatni raz zatańczysz ze mną”. Występ był wyjątkowy, ponieważ para podzieliła się wersami zwrotek, śpiewając oddzielnie, dzięki czemu mogliśmy przekonać się o ogromnym, wokalnym potencjale Kajry!

Zarówno artystka, jak i sam Sławomir, zrobili prawdziwe show, które bardzo przypadło do gustu fanom, szalejącym w amfiteatrze. Ten występ należy zaliczyć do bardzo udanych.

Sławomir i jego świta, przyzwyczaili nas do wysokiego poziomu koncertów, zatem ten był kolejnym potwierdzeniem wielkiego talentu i charyzmy Sławomira i jego grupy.

Zobacz również: Uwielbiany kawałek zespołu Mig w nowym brzmieniu! Grupa młodych wokalistów disco polo przeszła samych siebie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Zespół disco polo nieźle się wzbogacił. Pokaźna sumka pojawiła się na koncie!
  2. Artystka disco polo szczera do bólu! Odważne wyznanie pojawiło się na jej Instagramie!
  3. Gwiazdor disco polo stworzył wyjątkowe gadżety dla fanów, które rozchodzą się jak świeże bułeczki!
  4. Gwiazda disco polo ponownie kusi swoich fanów wyjątkową pozą!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej