2015-12-22T21:03:00+01:00 Tajniki serwisu DiscoClipy.com Stron poświęconych muzyce disco polo w Internecie znajduje się mnóstwo. Jak już informowaliśmy Was odnoście artykułu Disco-Polo.info inspiruje „Wraz ze wzrostem popularno https://disco-polo.info/uploads/news/2015/12/dc.png Disco-Polo.info

Tajniki serwisu DiscoClipy.com


Stron poświęconych muzyce disco polo w Internecie znajduje się mnóstwo. Jak już informowaliśmy Was odnoście artykułu Disco-Polo.info inspiruje „Wraz ze wzrostem popularności i zainteresowania muzyką taneczną wzrosła liczba jednostek/ stron zajmują...

Autor: Adam Begier, 22 Grudzień 2015  21:03
Źródło zdjęć:
Tajniki serwisu DiscoClipy.com
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Jesika w gorącej premierze "Waniliowe Wieczory"! Uwagę od razu zwraca ten jeden szczegół! Gwiazda, odsłoniła ciało!
 2. Tak gwiazdy disco polo Szpilki rozpoczęły sezon plenerowy w Grabicy! HITEM są Ich stroje - wokalistki podbiją serca Polaków?!
 3. Popularna gwiazda disco polo usuwa toksycznych ludzi ze swojego otoczenia! Padły mocne słowa!
Reklama

Stron poświęconych muzyce disco polo w Internecie znajduje się mnóstwo. Jak już informowaliśmy Was odnoście artykułu Disco-Polo.info inspiruje „Wraz ze wzrostem popularności i zainteresowania muzyką taneczną wzrosła liczba jednostek/ stron zajmujących się promowaniem muzyki w Internecie”. Jako iż obecnie jesteśmy największym portalem informacyjnym o tematyce Disco Polo – którego zasięg oscyluje w granicach pół miliona odbiorców miesięcznie – jesteśmy zobowiązani do reprezentowania najwyższego poziomu, tak aby zadowolić wszystkich naszych odbiorców.

 

W związku z rozwojem portalu Disco-Polo.Info postanowiliśmy swego czasu usprawnić serwis DiscoClipy.com, który obecnie jest dla nas jedną z głównych baz teledysków, z której każdego dnia korzystamy. Serwis w obecnej formie działa od 13 kwietnia 2013 roku i – co ważne – jest połączony z serwisem YouTube, gdyż korzysta z oryginalnych linków. Oznacza to, że wszystkie odtworzenia na stronie DiscoClipy.com liczą się do YouTube.

 

Na podstawie DiscoClipów tworzona jest m.in. jedna z najbardziej popularnych list przebojów w disco polo Top 20 – która zależna jest wyłącznie od liczby – realnych – wyświetleń znajdujących się tam propozycji. Z tego też względu na podstawie m.in. serwisu DiscoClipy.com stworzona została lista propozycji do plebiscytu HIT ROKU 2015.

 

Rozwiewając zatem wątpliwości wszystkich zainteresowanych naszą polityką działań informujemy iż nasze statystki – bądź jakiekolwiek inne informacje, listy, propozycje – opieramy w głównej mierze na naszych serwisach aby mieć m.in. pewność, że nikt nie miał wpływu na modyfikacje prezentowanych tam wyników.

 

Dlatego raz jeszcze zachęcamy Was do udostępniania nowości z serwisu DiscoClipy.com

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
BOSKY - Ta Jedyna

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Kordian zaskakuje nowym hitem 'Jesteś jak wiosna'. Internauci szaleją, a liczba wyświetleń rośnie lawinowo
 2. "DISCOSTAR" wraca! Rozpoczynają się castingi do uwielbianego programu
 3. Skolim na szczycie! 186 milionów i potrójna diamentowa płyta! Wielka FORTUNA na koncie Króla Latino!
 4. Niespodzianka! Gwiazdy disco polo Massive przygotowali NOWOŚĆ "Szkolna LOVE"! TYLKO U NAS!
 5. Ile lat ma Skolim? Dowiedz się na temat wieku i poznaj karierę Konrada Skolimowskiego
 6. Romantyczna premiera Disco Polo idealna na pierwszy taniec: Marioo - Dobrze, że Ciebie mam
 7. Blondi i Freaky Boys z nowym hitem 'Daj mi tylko noc' podbijają Internet! Taki sukces w dwa dni!
 8. Żona Dawida Narożnego przefarbowała się na różowo?! Odważna zmiana wizerunku Joanny!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie