Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-05-22T11:10:00+02:00 Tajemnicza Dorotka namiesza w disco polo?! Zobaczcie VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/dorotka-juz-w-sieci-ta-produkcja-moze-niezle-namieszac-w-disco-polo-1589748479.jpg
Reklama

Tajemnicza Dorotka namiesza w disco polo?! Zobaczcie VIDEO

Redakcja , 22 Maj 2020  11:10
Tajemnicza Dorotka namiesza w disco polo?! Zobaczcie VIDEO
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Przepiękna i seksowna dziewczyna idealnie odwzorowała postać, o której śpiewa sympatyczny zespół

Reklama

W utworach disco polo przewinęło się już bardzo wiele kobiecych imion. Artyści bardzo często nawet tytułują swoje piosenki damskim imieniem. Przykłady można mnożyć: „Ale Aleksandra” Andre, „Jola” Zenona Martyniuka, czy „Baśka Barbara” zespołu Milano.

Zobacz również: Wielki przełom! Popularne gwiazdy disco polo udostępniły teledyski osobom niesłyszącym i niedosłyszącym!

Jak widać warto określać swoje produkcje mianem dziewczęcego nazewnictwa. Ten sposób na sukces podchwyciła grupa Lokus, która swój najnowszy utwór zatytułowała „Dorotka”. Nazwa piosenki nie jest jednak jedyną zaletą tej premiery. O samej piosence również można powiedzieć wiele dobrego.

Na początku warto wspomnieć o teledysku i aktorce która wcieliła się w tytułową rolę. Przepiękna i seksowna dziewczyna idealnie odwzorowała postać, o której śpiewa sympatyczny zespół. Doskonale eksponuje swoje kształty, bez skrupułów kusząc nimi widza. Sama muzyka i tekst również zasługują na serię pochwał.

Instrumental porywa do tańca i sprawia, że każda partia ciała mimowolnie zaczyna się poruszać. Świetny, spójny tekst sprawia, że refren należy do tych pozostających w głowie na dłużej.

Ta produkcja bez wątpienia zagości w topowej przestrzeni gatunku disco polo na dłużej.

Zobacz również: Robi się bardzo ciekawie! Popularna grupa disco polo zdradziła plany zawodowe! Internauci już zacierają ręce!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Nieziemska wokalistka disco polo nie do poznania! Gwiazda zmieniła swój wizerunek!
  2. Artysta disco polo w świetnej formie! Ponownie zahipnotyzował fanów swoim głosem!
  3. Gwiazda disco polo pokazała gołe pośladki! Ten kadr wymknął się spod kontroli.
  4. Co za stylizacja gwiazdeczki disco polo. Ponętny biust wylewa się spod skąpej bluzki!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej