2020-06-08T20:50:00+02:00 Ta śmierć wstrząsnęła całą branżą disco polo. Artysta przyjmuje kondolencje. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/ta-smierc-wstrzasnela-cala-branza-disco-polo-artysta-przyjmuje-kondolencje-1591564753.png

Ta śmierć wstrząsnęła całą branżą disco polo. Artysta przyjmuje kondolencje.

Redakcja , 08 Czerwiec 2020  20:50

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Ta śmierć wstrząsnęła całą branżą disco polo. Artysta przyjmuje kondolencje.
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Od fanów i z całej branży disco polo spłynęły do gwiazdora kondolencje i wiele słów wsparcia

Reklama

Śmierć bliskiej osoby, to wielka tragedia dla każdego człowieka, bez znaczenia czy jest to zwykły śmiertelnik, czy gwiazda muzyki disco polo. Niestety, jeden z godnych przedstawicieli naszej branży, doświadczył tego ogromnego bólu.

Zobacz również: Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!

Sebastian Zys, znany w branży jako MR. Sebii stracił kilka dni temu tatę. Ze swoim wielkim smutkiem podzielił się z fanami na profilu społecznościowym. Od odbiorców i z całej branży spłynęły do gwiazdora kondolencje i wiele słów wsparcia. Ta szokująca informacja niesie za sobą również skutki dla kariery piosenkarza.

Artysta poinformował, że wszystkie zaplanowane na czerwiec imprezy zostają odwołane. W całym, fatalnym zdarzeniu, pojawiła się jednak jedna dobra informacja. Nie jest to koniec występowania formacji MR. Sebii! Piosenkarz oświadczył, że od lipca wracają do muzycznego działania, poniekąd spełniając jedną z ostatnich woli Tomasza Zys - taty Sebastiana.

Dla gwiazdora powrót do rozrywkowego świata będzie nad wyraz ciężki. Niełatwo będzie utrzymać uśmiech na twarzy i nawoływać do zabawy, gdy rana w sercu będzie jeszcze bardzo świeża.

My natomiast trzymamy kciuki i życzymy Sebastianowi, by sprostał wielkiemu wyzwaniu.

Zobacz również: Teresa Werner polską reprezentantką w konkursie Eurowizji! Szlagierowa diwa bezlitośnie znokautowała konkurencję! Wyprzedziła m.in. Dodę i Monikę Brodkę!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Co na to Marcin Miller?! Fan gwiazdora disco polo nagrał teledysk do Jego zapomnianej piosenki! Internauci zachwyceni!
  2. Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!
  3. Marcin Miller – Boys w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki pop! Wokalista disco polo padł przed nim na kolana!
  4. Gwiazdor disco polo milionerem! Artysta ma pikantne plany na najbliższą przyszłość!
  5. Hit jednego z najbardziej cenionych zespołów disco polo i dance w zupełnie nowej odsłonie. Fani D-bomba będą w szoku!
  6. Zniewalający uśmiech wokalistki disco polo! Gwiazda inspiruje swoje fanki do zdrowego odżywiania i sportu!
  7. Znana gwiazda ze świata disco polo pokazała swój kształtny biust! Ten widok wywołał lawinę komentarzy!
  8. Teresa Werner polską reprezentantką w konkursie Eurowizji! Szlagierowa diwa bezlitośnie znokautowała konkurencję! Wyprzedziła m.in. Dodę i Monikę Brodkę!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami