Reklama


Reklama

Syn wokalisty disco polo przejdzie do historii?

2019-06-11T15:54:00+02:00 Syn wokalisty disco polo przejdzie do historii? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/syn-wokalisty-disco-polo-przejdzie-do-historii-1560241145.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

3 dni temu Mr. Sebii został pierwszy raz tatą. Wokalista disco polo nie kryje radości. Od razu pochwalił się tą radosną nowiną z internautami.

Reklama

Wokalista disco polo Mr. Sebii jest twórcą wielu hitów. Jego niepodważalnym przebojem numer jeden jest piosenka „Cipuleńka” (Na gondoli) Teledysk ma sporo wyświetleń w serwisie YouTube! Do nowszych, znanych propozycji zaliczamy t „Bawię się do białego rana” , „Kolanko” czy też duet z Marianem Lichtman z zespołu Trubadurzy -„ Do przodu biec” .

Zobacz również: Popularny Youtuber z UK szczerze skomentował legendarną formację disco polo - Top One! Wszyscy w szoku!

W ostatnich dniach muzyk został najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Jego nowonarodzony i jedyny syn przejął pseudo artystyczne sowiego taty jako drugie imię: - Wczoraj w Urzędzie Stanu Cywilnego w Łodzi , w akt urodzenia oficjalnie zostało wpisane imię Sebi jako drugie imię. Fenomenem jest to, że chłopiec jest jedynym dzieckiem w Polsce, który nosi imię Sebi.

Dzidziuś ma dokładnie na imię Seweryn Sebi Zys. Trzeba przyznać, że jest to wielkie wyróżnienie! Zdecydowalibyście się na nazwanie dziecka takim imieniem?

Zobacz również: Zapalenie Płuc u Gwiazdora disco polo! Artysta powiedział o chorobie w mediach!

Jeszcze raz wielkie gratulacje dla rodziców!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.
  2. Piękna Gwiazdeczka disco polo śpiewa wielki przebój zespołu Maanam.
  3. Wokalistka disco polo zrzuciła stanik i odsłoniła piersi! To Jej odpowiedź na hejt i ataki w sieci! Gorące kadry!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.