Reklama
Polecamy


Reklama

Zmienił oficjalnie swoje imię na nazwę zespołu disco polo! Sprawdź, jak gwiazda tłumaczy swoją decyzję

2019-11-09T13:00:00+01:00 Zmienił oficjalnie swoje imię na nazwę zespołu disco polo! Sprawdź, jak gwiazda tłumaczy swoją decyzję https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/szok-wokalista-disco-polo-zmienil-swoje-imie-na-nazwe-zespolu-1573252553.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

TYLKO U NAS: Sytuacja na skalę światową. Znany artysta disco polo zmienił oficjalnie swoje imię na nazwę zespołu

Reklama

Niedowierzanie w świecie disco polo. Jeden z wokalistów postanowił zmienić swoje imię na nazwę zespołu. Czegoś takiego w świecie muzyki tanecznej jeszcze nie było.

Zobacz również: Wykonawca disco polo posądzony o pedofilię!? Dramat nastolatki rozegrał się w internecie!

Sebastian Zys, postanowił nadać sobie nowe imię, które pierwotnie jest nazwą jego zespołu muzycznego. Dzięki temu, jest jedynym człowiekiem w Polsce, który nazywa się Sebi. Na potwierdzenie tych informacji wokalista przesłał naszej redakcji fragment zdjęcia dowodu, który odebrał dziś w urzędzie. 

Przypomnijmy, iż w czerwcu 2019 jako pierwsi poinformowaliśmy o tym, że Sebi został ojcem. Już wtedy wokalista disco polo był na ustach wielu internautów.  Sebastian nadał swojemu dziecku imię "Sebi".Teraz zmienił również oficjalnie swoje imię.

SPRAWDŹ, JAK GWIAZDA TŁUMACZY SWOJĄ DECYZJĘ! TYLKO U NAS! 

"Postanowiłem tak zrobić ponieważ chciałem być wyjątkowym wykonawcą. Większość osób i tak  mówi do mnie Sebi, Przez wiele lat był problem z tym, abym mógł oficjalnie zmienić imię. Dopiero jak urodził Mi się syn, udało mi się nadać mu to imię jako drugie . A teraz na tej podstawie udało mi się zmienić również swoje - przyznał w rozmowie z naszą redakcją Sebastian Sebi Zys

Ojciec postanowił dołączyć do syna i zmienił swojego drugie imię.

Teraz oficjalnie jego autograf będzie jednocześnie jego imieniem. Jest to dość niespotykana sytuacja. wyjątkowa na skalę światową.

Spodziewaliście się, że Sebastian jest zdolny do takich zmian?

Zobacz również: Marcin Miller szczęśliwie zakochany! Gwiazdor disco polo nie widzi świata poza ukochaną!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!
  2. Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!
  3. Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.