Po 11 latach od wydania przeboju "Nasza Muzyka", zespół Boys i Jorrgus ponownie połączyli siły, aby stworzyć nowy hit. Tym razem artyści zdecydowali się nakręcić teledysk do swojego najnowszego utworu w wyjątkowym miejscu, jakim jest Batumi w Gruzji.
Boys i Jorrgus - siła połączenia
Marcin Miller i Jurek Szuj, liderzy zespołów Boys i Jorrgus, to artyści o bogatej karierze i ogromnym doświadczeniu w branży muzycznej. Ich wcześniejsza współpraca zaowocowała jednym z największych przebojów disco polo w Polsce. Czy nowy projekt "Do zobaczenia w Batumi" przyniesie równie duży sukces?
Przedpremiera teledysku "Do zobaczenia w Batumi"
Krótki fragment teledysku został udostępniony na stronie disco-polo.info i z pewnością zainteresuje fanów obu zespołów. W teledysku możemy zobaczyć piękne krajobrazy Gruzji, zjawiskowe Gruzinki oraz oczywiście występy wokalistów. Już teraz można poczuć dobrą energię i atmosferę, która zawsze towarzyszy muzyce disco polo.
Oficjalna premiera "Do zobaczenia w Batumi" już niebawem
Oficjalna premiera teledysku "Do zobaczenia w Batumi" zaplanowana jest na 19 maja. Fanów Boys i Jorrgus'a czeka z pewnością ciekawy i wart obejrzenia klip. Muzyka disco polo od lat cieszy się ogromną popularnością w Polsce, a wokaliści z każdą kolejną produkcją potwierdzają, że ich talent nie słabnie.
Czy "Do zobaczenia w Batumi" stanie się nowym hitem?
Czy nowy singiel od Boys i Jorrgus'a zostanie kolejnym hitem na polskiej scenie muzycznej? Tego jeszcze nie wiemy, ale z pewnością możemy spodziewać się pozytywnych emocji i dobrego klimatu. Zespół Boys i Jorrgus już raz pokazali, że ich połączenie jest skuteczne i przynosi dobre wyniki. Teraz czekamy na pełną wersję teledysku "Do zobaczenia w Batumi" i z niecierpliwością czekamy na to, co artyści nam przygotowali.