Reklama
Polecamy


Reklama

Szykują się wielkie zmiany w formacji Top Girls! Do zespołu dołączyła nowa wokalistka!

2018-04-01T09:00:00+02:00 Szykują się wielkie zmiany w formacji Top Girls! Do zespołu dołączyła nowa wokalistka! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/04/szykuja-sie-wielkie-zmiany-w-formacji-top-girls-do-zespolu-dolaczyla-nowa-wokalistka-1522535931.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FotoBrun, Marcin Bruniecki, FaceBook - Top Girls
Reklama


Życie gwiazd

O planach w związku z połączeniem znanych formacji poinformowała wokalistka Top Girls – Angelika.

Reklama

To będzie niesamowite połączenie – tak skomentować możemy informacje, które przekazała wokalistka Top Grils. Za porozumieniem zespołów z wytwórnią Green Star w najbliższym czasie połączone zostaną dwie rozpoznawalne formacje – Exaited i Top Girls.

Jak dowiadujemy się w materiale wideo zamieszczonym przez Angelikę, Agnieszka z Extaited dołączy do Top Girls i wspólnie będą one kontynuować dalszą karierę. Skąd ta decyzja? Tego nie wiemy, ale możemy domyślać się, że z tego połączenia powstanie coś dobrego. Zarówno Exaited, jak i Top Girls to zespoły bardzo znane na rynku. Jak się okazuje, teraz wspólnie będą wykonywać swoje największe przeboje.

Jak myślicie, czy odświeżona formacja Top Girls jeszcze bardziej podbije rynek? Dowiemy się tego zapewne za kilka miesięcy. Mimo wszystko, czekamy cierpliwie. Jak oceniacie to połączenie? Dajcie znać w komentarzach!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Tajemnicza gwiazda popularnych produkcji podbije branżę disco polo?! Nieoczekiwany zwrot akcji?!
  2. Gwiazdor disco polo podzielił się swoim największym szczęściem! Internauci pod wrażeniem!
  3. Gorąca nowość podbija serca fanów disco polo! Ten duet to prawdziwa petarda!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.