2023-08-23T19:10:00+02:00 Szokujące kulisy koncertu Playboys! To mogło skończyć się poważnym wypadkiem! Incydent na koncercie Playboys! Uszkodzona scena nie zatrzymała Kuby Urbańskiego https://disco-polo.info/uploads/news/szokujace-kulisy-koncertu-playboys-to-moglo-skonczyc-sie-powaznym-wypadkiemjpg.jpg

Szokujące kulisy koncertu Playboys! To mogło skończyć się poważnym wypadkiem!

Autor: Adam Begier , 23 Sierpień 2023  19:10
Szokujące kulisy koncertu Playboys! To mogło skończyć się poważnym wypadkiem!
Źródło zdjęć: facebook.com/kubaplayboysofficial

Incydent na koncercie Playboys! Uszkodzona scena nie zatrzymała Kuby UrbańskiegoReklama

  Reklama

  Wakacyjna gorączka disco polo

  Okres wakacji to dla zespołów disco polo okazja do podbicia serc fanów w całej Polsce. Koncerty w plenerze, na dożynkach, czy w małych miejscowościach to nieodłączny element letniego krajobrazu muzycznego. Oczywiście, największe spektakularne występy przyciągają tysiące widzów i są transmitowane przez media, ale to właśnie te kameralne, bliskie spotkania z fanami pozostawiają niezapomniane wspomnienia.

  Playboys – 10 lat hucznych emocji

  Zespół Playboys to jedna z czołowych formacji w polskim świecie disco polo. Znani ze swoich przebojów, takich jak "Ja w to nie wierzę", "Bahamy, morze, Miami" czy "Tylko ty", funkcjonują już od dziesięciu lat. Dziesięć lat pełnych muzycznej pasji, energia bijąca z ich utworów sprawiają, że ich koncerty to prawdziwe spektakle, na które czekają ich oddani fani.

  Nie tylko energia wulkanu

  Kuba Urbański, jeden z wokalistów formacji, słynie z niespożytej energii i charyzmy na scenie. Jego występy są zawsze pełne emocji i ekspresji, co w połączeniu z utworami Playboys tworzy niezapomniany klimat. W ostatnim czasie jednak okazało się, że nawet największe gwiazdy mogą doświadczyć niespodziewanych wpadek.

  Dramatyczny incydent na scenie

  Podczas jednego z koncertów Playboys wydarzyła się sytuacja, która jeszcze bardziej umocniła zespół w sercach swoich fanów. W trakcie występu, podczas gorącej zabawy z publicznością, nagle część sceny załamała się! Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale uszkodzeniu uległ fragment, który znajdował się z przodu sceny. Kuba Urbański szybko zareagował – zniknął na chwilę ze sceny i poinformował kolegę ze zespołu o zaistniałej sytuacji. Następnie równie szybko wrócił do publiczności, kontynuując występ tak, jakby nic się nie stało.

  Reakcja Kubu Urbańskiego na zaistniałą sytuację pokazała, że mimo swojego statusu gwiazdy, pozostał on skromny i troskliwy wobec swoich fanów. Przejawienie troski o bezpieczeństwo publiczności oraz profesjonalna postawa na scenie przyniosły mu ogromną sympatię i szacunek ze strony obserwujących wydarzenie.

  Moment uwieczniony na TikToku

  Po koncercie Kuba Urbański opublikował nagranie z tej sytuacji na swoim koncie TikToka. To krótka, ale wymowna relacja z tego, co wydarzyło się na scenie. Nagranie szybko stało się viralowe, pokazując, że nawet w takim niecodziennym momencie muzyk pozostaje blisko swoich fanów.

  Reklama

  PLAYBOYS - Ciao Ciao

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wesele Daniela Martyniuka i Faustyny owiane wielką tajemnicą? Wielka impreza! Na weselu będą gwiazdy disco polo i nie tylko?
  2. Mig zdobywa YouTube! Jak "Filmowe role" podbiły polską scenę Disco Polo?
  3. Zobacz, jak hit "Nasza noc" Playboys zawładnął studniówką! Nie uwierzysz, co zrobiła młodzież
  4. Disco Polo w Nowym Wymiarze?! Znany artysta zaskakuje wpisem! Ma wsparcie TOPowej IKONY gatunku!
  5. Ta dziewczyna" Swinger - Nowy fenomen na rynku Disco Polo! Piosenka podbiła Polskę?!
  6. Playboys i ich walentynkowy hit! Przepiękna premiera pt. 'Tak już zostanie'
  7. "Na Księżyc" - Nowy przebój zespołu Kwestia 07 podbija serca Polaków!
  8. Gwiazda disco polo w oszałamiającym stroju na Instagramie! Musisz to zobaczyć

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie