Reklama


Reklama

SZOK! Zenon Martyniuk (Akcent) ma swojego sobowtóra?

2019-10-07T20:50:00+02:00 SZOK! Zenon Martyniuk (Akcent) ma swojego sobowtóra? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/szok-zenon-martyniuk-akcent-ma-swojego-sobowtora-1570474242.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Poznalibyście, że to nie jest Zenek Martyniuk?

Reklama

Branża disco polo zadrżała. W końcu król był, jest i będzie tylko jeden. Jednakże w ostatnim czasie okazało się, że Zenon Martyniuk ma swojego sobowtóra. Wygląda niemalże, jak sam guru!

Zobacz również: Gwiazdy disco polo organizują huczne wesele z zabawą do białego rana!

Świat disco polo potrafi zaskoczyć nie tylko plotkami, premierami i debiutanckimi wyskokami. Okazuje się, że król disco polo ma swojego sobowtóra.

Branża muzyki tanecznej jest w stanie przetrwać naprawdę dużo, ale ta informacja wstrząsnęła nie tylko fanami grupy Akcent, ale również wykonawcami i osobami, które to zobaczyły. Trzeba przyznać, że zaskoczenie w oczach odbiorców było niemałe. Aczkolwiek czujemy się zobligowani, aby uspokoić Was.

Tak, jak wspomnieliśmy wcześniej - król disco polo był, jest i będzie tylko jeden i to nie zmieni nic. W ostatnim czasie fani Zenka mogli podziwiać jego sobowtóra w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W rolę króla wcieliła się Ewelina Ruckgaber.

Trzeba przyznać, że w jej wykonaniu piosenka pt. „Przekorny los” brzmiała nieco inaczej, ale koniec końców wyszło bardzo pozytywnie. Podoba wam się?

Zobacz również: Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!

Poznalibyście, że to nie jest Zenek Martyniuk?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dom nie jest jej jedynym azylem! Wokalistka disco polo zdradziła tajemnicę, gdzie czuje się najlepiej!
  2. Polacy pod wrażeniem ogromnego talentu gwiazdora disco polo! Czadoman (Paweł Dudek) zdobywa coraz większą sławę!
  3. Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.