2023-03-21T06:30:00+01:00 Szok! Kizo idzie do programu DiscoStar na antenie Polo Tv?! Fani w szoku po szokującym wyznaniu rapera! Czy Kizo pojawi się w programie disco polo?! Odkrywamy szokujące wyznanie popularnego rapera na temat udziału w show telewizji Polo Tv! Czy to oznacza, że będziemy mieli okazj https://disco-polo.info/uploads/news/szok-kizo-idzie-do-programu-discostar-na-antenie-polo-tv-fani-w-szoku-po-szokujacym-wyznaniu-raperajpg.jpg Disco-Polo.info

Szok! Kizo idzie do programu DiscoStar na antenie Polo Tv?! Fani w szoku po szokującym wyznaniu rapera!


Czy Kizo pojawi się w programie disco polo?! Odkrywamy szokujące wyznanie popularnego rapera na temat udziału w show telewizji Polo Tv! Czy to oznacza, że będziemy mieli okazję usłyszeć jego talent w nowym gatunku muzycznym?

Autor: Adam Begier, 21 Marzec 2023  06:30
Źródło zdjęć: instagram.com/kizo_wnik_058/
Szok! Kizo idzie do programu DiscoStar na antenie Polo Tv?! Fani w szoku po szokującym wyznaniu rapera!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nieznane fakty zza kulis tego HITU disco polo wyszły na jaw! Nie uwierzysz, co przytrafiło się gwiazdom disco polo Defis, MiłyPan, Bogdan Borowski
 2. Dni Twardogóry 2024 - Gwiazdy Disco Polo na Scenie w Serca Polski!
 3. Mega Premiera: Skolim i Cleo - w produkcji "Dziewczyno piękna" To najlepszy duet w historii?! Zobacz NOWOŚĆ

  Od kilku miesięcy w mediach krąży informacja, że popularny program DiscoStar może powrócić na antenę telewizji Polo Tv. Choć stacja nie potwierdziła jeszcze oficjalnie tych doniesień, to już teraz pojawiają się spekulacje, kto pojawi się w programie jako juror lub uczestnik. 

  Zobacz również: Fani GO kochają! Andre zaskakuje nową balladą pt. "Cały Twój". Utwór stworzył na prośby fanów! Jak wyszło?!

  Kim jest Kizo i jak wygląda jego kariera muzyczna?

  Kizo to polski raper, który w ciągu kilku lat zrobił wiele w muzycznym świecie. Jego charakterystyczny, niski głos i autorski styl wyróżniają go spośród innych artystów. Kizo rozpoczął swoją karierę muzyczną w 2016 roku, a już rok później wydał swój pierwszy album "Złoty długi". Od tego czasu wydał pięć albumów studyjnych, a jego najnowsze wydawnictwo "Złoto i Biel" z 2019 roku zdobyło bardzo pozytywne recenzje krytyków oraz fanów.

  Kizo nie ogranicza się tylko do jednego gatunku muzycznego - tworzy głównie rap oraz afro trap, ale współpracował również z artystami z innych dziedzin muzycznych, takimi jak Tymek, Wac Toja, Young Igi czy Margaret.

  Czy Kizo wkrótce pojawi się na antenie Polo Tv?

  W ostatnim czasie Kizo zaskoczył swoich fanów jednym z postów na Instagramie, gdzie odpowiadał na pytania dotyczące swojej przyszłości muzycznej. Jedno z pytań dotyczyło udziału rapera w programie DiscoStar. Kizo jednoznacznie odpowiedział, że tak, chciałby wziąć udział w tym programie.

  Czy to oznacza, że Kizo zostanie jurorem w programie czy też pojawi się jako uczestnik? Na razie nie wiadomo, ale już teraz wiele osób spekuluje, jak to będzie wyglądać. Czy Kizo poradzi sobie w świecie disco polo? Czy jego styl pasuje do tego gatunku muzycznego? Pytania na pewno nie brakuje. Przypomnijmy, że jakiegoś czasu jeździ po Polsce ze swoim "wyjątkowym" discopolowym tournee. 

  Kizo to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich raperów, który w ciągu kilku lat zrobił wiele w muzycznym świecie. Jego autorski styl i charakterystyczny głos przyciągają uwagę fanów, ale czy nadaje się do roli jurora lub uczestnika w programie disco polo? To pytanie, na które odpowiedzi poznamy prawdę dopiero w momencie, gdy stacja telewizyjna oficjalnie potwierdzi, że program DiscoStar powróci na antenę i zaprezentuje listę uczestników i jurorów.

  Nie ma wątpliwości, że udział Kizo w programie przyciągnąłby uwagę fanów rapu, ale też i disco polo. To może być dla niego okazja do zaprezentowania swojego talentu w nowym gatunku muzycznym, co na pewno byłoby interesujące dla fanów. Wiele osób już teraz czeka na informacje na temat powrotu programu DiscoStar i z niecierpliwością oczekuje na to, kto pojawi się w tym show.

  Galeria zdjęć:
  Plik Kizo-1.jpg
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wokalistka disco polo gwiazdą w Polsacie - Uwodzicielska Wiola Wrzesińska wzbudza zachwyt swoim wizerunkiem!
  2. Ujawniamy sekret idealnej kolacji – Kiedy jeść, by schudnąć i spać lepiej
  3. Skolim i Cleo "Dziewczyno Piękna" w szokującej wersji! Nie uwierzysz, jak brzmi teraz!
  4. Marcin Miller bez cenzury o USA: Szokujące wyznania przed nadchodzącą trasą
  5. "Daj To Głośniej" podbija Londyn! Polski zespół disco polo zadebiutował na Wyspach!
  6. Dni Twardogóry 2024 - Gwiazdy Disco Polo na Scenie w Serca Polski!
  7. Dawid Cieślukowski i jego „Paryski Sen” – nowa twarz na rynku disco polo!
  8. Ten przebój disco polo leci na każdej imprezie?! Hit "Tańcz Tańcz Tańcz" w nowej odsłonie! Ta wersja podbije parkiety?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie