Reklama
Polecamy


Reklama

SZOK! Gwiazdor disco polo zrzucił 20 kg! Zobaczcie zdjęcia!

2020-04-03T13:12:00+02:00 SZOK! Gwiazdor disco polo zrzucił 20 kg! Zobaczcie zdjęcia! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/gwiazdor-disco-polo-zrzucil-20-kg-co-za-przemiana-1585343375.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/PiotrKoczocikJoker
Reklama


Życie gwiazd

Poprzez aktywność ruchową i odpowiednią dietę wokalista disco polo gubi kilogramy na potęgę!!

Reklama

Życie gwiazd disco polo, to ciągłe przebywanie na świeczniku! Taka sytuacja wymaga stale zadbanego wyglądu i odpowiedniej, gwiazdorskiej stylizacji.

Zobacz również: Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!

Okazuje się, ze są artyści, dla których kluczowa jest dobra forma cielesna! Piotr Koczocik, czyli nasz discopolowy Joker, postanowił zadbać o swoją figurę! Poprzez aktywność ruchową i odpowiednią dietę wokalista gubi kilogramy na potęgę!! Do tej pory publikował tylko uporczywe dążenie do poprawienia swojej sylwetki - zdjęcia z treningu czy fotografie zdrowej żywności.

Tym razem poszedł krok dalej i pokazał swoim fanom efekty wykonanej pracy! Jesteśmy zdumieni tym co zobaczyliśmy. Artysta na pewno jest motywacją dla wielu!

Trzymamy kciuki by Joker wytrwał w tym zdrowym trybie jak najdłużej! Jego doskonała forma i witaminowe, zbilansowane żywienie na pewno odczujemy na koncertach! Taka moc porwie każdą publiczność! A Wam jak podoba się przemiana Jokera?

Przyznajcie się, kto już odpala muzykę z filmu „Rocky” i zaczyna biegać?

Zobacz również: Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!
  2. Wokalistka disco polo dziękuje mężowi za 5 lat małżeństwa! ZOBACZCIE wyjątkowe zdjęcie!
  3. PILNE! Wokalistka disco polo zarażony koronawirusem! Zbadana próbka dała wynik pozytywny!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.