Reklama


Reklama

Szok! Gorąca sesja zdjęciowa Magdaleny Narożnej w czasie pandemii!

2020-04-01T17:54:00+02:00 Szok! Gorąca sesja zdjęciowa Magdaleny Narożnej w czasie pandemii! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/szok-sesja-zdjeciowa-magdaleny-naroznej-w-czasie-pandemii-1585524486.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistka disco polo - Magda Narożna - prężyła się na masce swojego luksusowego samochodu w kolorowych okularach

Reklama

Najsłynniejsza wokalistka disco polo - Magda Narożna wraz ze swoim partnerem wybrali się na sesję zdjęciową poza miasto. Wokalistka prężyła się na masce swojego luksusowego samochodu w kolorowych okularach, a jej partner - Krzysztof bawił się w fotografa.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo przerywają milczenie! Sytuacja wymknęła się już spod kontroli!

Sesja ukazała się na portalu społecznościowym gwiazdy. Kwarantanna trwa, ale rodzinne wyjścia w bezludne miejsca to zawsze sposób na zabicie nudy i pretekst, jak napisała Magda Narożna, do zdjęcia dresów.

Wszyscy zgodnie przyznajemy, że artystka wygląda świetnie łapiąc pierwsze promienie wiosennego słońca. Para doskonale czuje się w swoim towarzystwie. Miłosne uczucie mają wypisane na twarzy.

Niech takie pojedyncze wypady w małym gronie będą dobrą wróżbą dla nas wszystkich! Oby za kilka tygodni Magda i jej partner znowu mogli wyruszyć w trasę koncertową razem z zespołem Piękni i Młodzi.

W takim humorze i z taką radością na twarzy i w sercu chcemy oglądać liderkę najpopularniejszego trio świecie disco polo!

Zobacz również: Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fani disco polo wyczuwają wielki hit! Czy nowy utwór formacji Menelaos podbije rynek?
  2. Szczery uśmiech na twarzy Marcina Millera! Gwiazdor disco polo został wyjątkowo wyróżniony!
  3. Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.