Reklama
Polecamy


Reklama

Szok! Gorąca sesja zdjęciowa Magdaleny Narożnej w czasie pandemii!

2020-04-01T17:54:00+02:00 Szok! Gorąca sesja zdjęciowa Magdaleny Narożnej w czasie pandemii! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/szok-sesja-zdjeciowa-magdaleny-naroznej-w-czasie-pandemii-1585524486.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistka disco polo - Magda Narożna - prężyła się na masce swojego luksusowego samochodu w kolorowych okularach

Reklama

Najsłynniejsza wokalistka disco polo - Magda Narożna wraz ze swoim partnerem wybrali się na sesję zdjęciową poza miasto. Wokalistka prężyła się na masce swojego luksusowego samochodu w kolorowych okularach, a jej partner - Krzysztof bawił się w fotografa.

Zobacz również: Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc!

Sesja ukazała się na portalu społecznościowym gwiazdy. Kwarantanna trwa, ale rodzinne wyjścia w bezludne miejsca to zawsze sposób na zabicie nudy i pretekst, jak napisała Magda Narożna, do zdjęcia dresów.

Wszyscy zgodnie przyznajemy, że artystka wygląda świetnie łapiąc pierwsze promienie wiosennego słońca. Para doskonale czuje się w swoim towarzystwie. Miłosne uczucie mają wypisane na twarzy.

Niech takie pojedyncze wypady w małym gronie będą dobrą wróżbą dla nas wszystkich! Oby za kilka tygodni Magda i jej partner znowu mogli wyruszyć w trasę koncertową razem z zespołem Piękni i Młodzi.

W takim humorze i z taką radością na twarzy i w sercu chcemy oglądać liderkę najpopularniejszego trio świecie disco polo!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. HOT! Magda Narożna bez stanika! Za pikantny wizerunek gwiazdy disco polo odpowiada jej ukochany!
  2. Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!
  3. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.