2021-05-31T14:08:00+02:00 Szlagierowa wokalistka zachwyca swoim pięknem! Wygląda jak milion dolarów! https://disco-polo.info/uploads/news/szlagierowa-wokalistka-zachwyca-swoim-pieknem-wyglada-jak-milion-dolarowjpg.jpg

Szlagierowa wokalistka zachwyca swoim pięknem! Wygląda jak milion dolarów!

Redakcja , 31 Maj 2021  14:08
Szlagierowa wokalistka zachwyca swoim pięknem! Wygląda jak milion dolarów!
Źródło zdjęć: facebook - Marta Hawrot

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Artystka pokazała się w pięknym brązowym kostiumie, którego rozpięcie zalotnie ukazało przepiękny dekolt

Reklama

Wielbiciele artystki cenią ją nie tylko za wielki talent, ale podziwiają także jej niezwykłą urodę.

Zobacz również: Niezwykła premiera popularnego artysty disco polo! Folkowe rytmy podbiją serca fanów?!

MŁODA GWIAZDA

Panuje przekonanie, że śląskie szlagiery tworzą głównie osoby starsze, których odbiorcami są ich rówieśnicy. Okazuje się jednak, że to bardzo krzywdząca opinia, bowiem na szlagierowej scenie istnieje wiele pięknych i młodych wokalistek, które za sprawą ogromnego talentu i niezwykłej urody, docierają również do młodszego pokolenia!

Reklama

Marta Hawrot to piękniejsza połowa śląskiego duetu Oxforduo. Zespół wylansował sporo hitów, które zajmowały czołowe miejsca na listach przebojów. Utwory takie jak “Fajnie, że Cię znam”, czy “Pizza to jest to” królują na niejednej polskiej domówce!

WOKALISTKA WZIĘŁA UDZIAŁ W NIEMIECKIM TALENT SHOW

Wokalistka popularnego Oxforduo na swoim koncie ma również inne sukcesy. W 2020 roku Marta wzięła udział w niemieckim talent show “Deutschland sucht den Supertar, który jest odpowiednikiem naszego polskiego Idola! Artystka znalazła się nawet w gronie 40 najlepszych zawodników tamtej edycji! Marta, mimo, że programu nie wygrała, to jednak nie przeszkodziło jej to w spełnianiu swoich muzycznych marzeń. Gwiazda nadal śpiewa w Oxforduo, a oprócz tego, uraczyła ostatnio swoich fanów solowym kawałkiem w klimacie pop! To naprawdę wszechstronna dziewczyna!

Wielbiciele Marty cenią ją nie tylko za wielki talent, ale podziwiają także jej niezwykłą urodę. Artystka jest jedną z najpiękniejszych wokalistek w śląskich szlagierach! Dobrze wiedzą o tym fani, którzy z podziwem obserwują jej media społecznościowe. W zdjęciach, które umieszcza Marta, można się wprost zakochać!

GWIAZDA ŚLĄSKICH SZLAGIERÓW ZACHWYCA WIZERUNKIEM

Gwiazda śląskich szlagierów udostępniła ostatnio w sieci fotkę, która spowodowała u jej wielbicieli szybsze bicie serca! Artystka pokazała się w pięknym brązowym kostiumie, którego rozpięcie zalotnie ukazało przepiękny dekolt piosenkarki! Fani oniemieli z zachwytu! Ona jest taka cudowna!

Reklama

MUZYCZNA NIESPODZIANKA

Marta zapowiada kolejne niespodzianki dla swoich fanów. Chodzą słuchy, że już niedługo na kanale artystki pojawi się cover bardzo znanej piosenki w jej wykonaniu! Wszyscy już nie mogą się doczekać!

Zobacz również: Znany gwiazdor w piosence legendarnej grupy disco polo! Ten wykon jest lepszy niż oryginał?!

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: OXFORDUO - Fajnie źe Cię znam
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wzruszające wspomnienia Zenona Martyniuka! Fani disco polo zachwyceni publikacją króla!
  2. Ponętna gwiazda disco polo czaruje swoim ciałem! Gwiazda zdradziła fanom skrywany sekret!
  3. Angelika Żmijewska z Top Girls zachwyca długimi nogami w słonecznej Hiszpanii! Gorące zdjęcia gwiazdy disco polo!
  4. Uwielbiany zespól disco polo w repertuarze weselnym! Grupa Eratox przeskoczy konkurencję!
  5. Wyjątkowa wiadomość! Takich słów wokalistka disco polo nie spodziewała się po koncercie!
  6. Gorąca premiera D-Bomba! Fani pomylili gwiazdora disco polo z niemiecką gwiazdą! Ten utwór to HIT?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami