2018-12-02T22:02:00+01:00 Szczery Michał Wiśniewski o Marcinie Millerze, Radku Liszewskim i Zenonie Martyniuku | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2018/11/szczery-michal-wisniewski-o-marcinie-millerze-radku-liszewskim-i-zenonie-martyniuku-video-1543065659.jpg

Szczery Michał Wiśniewski o Marcinie Millerze, Radku Liszewskim i Zenonie Martyniuku | VIDEO

Redakcja , 02 Grudzień 2018  22:02

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Szczery Michał Wiśniewski o Marcinie Millerze, Radku Liszewskim i Zenonie Martyniuku | VIDEO
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

"Jeśli komuś się wydaje, że (...) wzięło to się z dupy. To nic bardziej mylnego"

Reklama

Michał Wiśniewski - lider zespołu Ich Troje to najbardziej rozpoznawalna postać muzyczna w naszym kraju. Jego czerwone włosy zna każdy, a piosenki ogromna rzesza fanów zna na pamięć.

Ostatnio kariera Ich Troje troszkę zwolniła, jednak ich sukcesy muzyczne zapisały się w annałach historii na zawsze. Wiśniewski ostatnio pojawił się w programie 15 cm Konrada. Michał opowiadał o swoim życiu, karierze muzycznej i również o muzyce disco polo.

Zobacz również: Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!

Lider zespołu Ich Troje wyznał, że przed gwiazdami disco polo tj. Marcinie Millerze, Radku Liszewskim, czy Zenku Martyniukowi powinno się kłaniać. Powiedział, że zdaje sobie jaka to ciężka praca być tam gdzie są legendy muzyki disco polo i "z dupy się to nie wzięło".

Jak widać mimo, że Ich Troje i ich charyzmatyczny lider Michał Wiśniewski ma szacunek do muzyki disco polo i gwiazd takich jak Akcent, Boys, czy Weekend.

Zobaczcie materiał koniecznie od 11:40

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca idealną figurą! Ma na to niezawodną receptę!
  2. Zmiana składu przepustką do sukcesu?! Mega premiera od Top Girls pt. 'Róże i różowe tulipany'! To prawdziwy hit disco polo?!
  3. Ponętna Mamuśka disco polo kusi fanów ponętnym biustem! To naprawdę gorący widok!
  4. Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit disco polo! Jej wykonanie podbija internet | VIDEO
  5. Bardzo odważne zdjęcia gwiazdeczki disco polo! Ta kobieta to prawdziwa bogini!
  6. Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami