Reklama


Reklama

Szczery Michał Wiśniewski o Marcinie Millerze, Radku Liszewskim i Zenonie Martyniuku | VIDEO

2018-12-02T22:02:00+01:00 Szczery Michał Wiśniewski o Marcinie Millerze, Radku Liszewskim i Zenonie Martyniuku | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/szczery-michal-wisniewski-o-marcinie-millerze-radku-liszewskim-i-zenonie-martyniuku-video-1543065659.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

"Jeśli komuś się wydaje, że (...) wzięło to się z dupy. To nic bardziej mylnego"

Reklama

Michał Wiśniewski - lider zespołu Ich Troje to najbardziej rozpoznawalna postać muzyczna w naszym kraju. Jego czerwone włosy zna każdy, a piosenki ogromna rzesza fanów zna na pamięć.

Ostatnio kariera Ich Troje troszkę zwolniła, jednak ich sukcesy muzyczne zapisały się w annałach historii na zawsze. Wiśniewski ostatnio pojawił się w programie 15 cm Konrada. Michał opowiadał o swoim życiu, karierze muzycznej i również o muzyce disco polo.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pracoholikiem?! Artysta nie ma czasu na wakacje!

Lider zespołu Ich Troje wyznał, że przed gwiazdami disco polo tj. Marcinie Millerze, Radku Liszewskim, czy Zenku Martyniukowi powinno się kłaniać. Powiedział, że zdaje sobie jaka to ciężka praca być tam gdzie są legendy muzyki disco polo i "z dupy się to nie wzięło".

Jak widać mimo, że Ich Troje i ich charyzmatyczny lider Michał Wiśniewski ma szacunek do muzyki disco polo i gwiazd takich jak Akcent, Boys, czy Weekend.

Zobaczcie materiał koniecznie od 11:40

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niezwykle atrakcyjna "Myszka" podbije rynek disco polo?! Czas na iście zwierzęcą premierę!
  2. Niezwykle czuły gest partnerki Dawida Narożnego! Ukochana dała mu wielki dowód miłości!
  3. Artyści disco polo stają się coraz bogatsi! Kolejny milion wpadł na konto Power Play!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.