2023-01-24T06:30:00+01:00 Szczere wyznanie! Będą dwa zespoły o nazwie Piękni i Młodzi?! Dawid Narożny znalazł wokalistkę! Dawid Narożny znalazł do swojego nowego projektu wokalistkę! Na rynku muzycznym pojawią się dwa zespoły Piękni i Młodzi https://disco-polo.info/uploads/news/dawid-narozny-zaklada-zespol-gwiazdor-disco-polo-znalazl-wokalistke-beda-dwa-zespoly-o-nazwie-piekni-i-mlodzijpg.jpg Disco-Polo.info

Szczere wyznanie! Będą dwa zespoły o nazwie Piękni i Młodzi?! Dawid Narożny znalazł wokalistkę!


Autor: Goliat, 24 Styczeń 2023  06:30
Źródło zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/

Dawid Narożny znalazł do swojego nowego projektu wokalistkę! Na rynku muzycznym pojawią się dwa zespoły Piękni i Młodzi

Szczere wyznanie! Będą dwa zespoły o nazwie Piękni i Młodzi?! Dawid Narożny znalazł wokalistkę!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Premiera klipu „Zróbmy Sobie Raj”! Cash podbije rynek disco polo
  2. Spontan i Roxaok świętują sukces! „Pierwszy taniec” z milionem na koncie!
  3. Będzie wielki skandal? Tragiczna śmierć muzyka disco polo. Śledztwo trwa, prokuratura milczy
Reklama

    W piosenkach Dawida Narożnego będzie można usłyszeć kobiecy głos, ponieważ poszukiwania wokalistki dobiegły końca.

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    Nowość disco polo! ”Hej Wesele” zespołu Kogiel Mogiel robi furorę – już ponad 310 tysięcy wyświetleń

    W grudniu redakcja disco-polo.info informowała o tym, że Dawid Narożny szuka wokalistki i ma w planach założenie nowego zespołu. Dawid, który po opuszczeniu zespołu Piękni i Młodzi rozpoczął solową karierę jest jednym z artystów, którzy cieszą się zainteresowaniem. Jego kontrowersyjna „Alkoholiczka” w serwisie YouTube została odtworzona już 1,3 mln razy a liczba ta wciąż rośnie. Kontrowersyjny temat piosenki sprawił, że w sieci wybuchła burza, a fani spekulowali, że singiel jest o byłej żonie Dawida, Magdzie. Choć po premierze prawda o utworze wyszła na jaw, burza dalej nie ucichła.  Prosperujący gwiazdor często udziela się w social mediach, gdzie informuje fanów o wielu ciekawostkach związanych z muzyką a także dzieli się życiem prywatnym. W grudniu artysta poinformował, że szuka wokalistki, aby móc założyć zespół. Jak obecnie wygląda sytuacja?.

    DAWID NAROŻNY ZAKŁADA NOWY ZESPÓŁ?!

    Reklama

    Dawid Narożny w niedzielne popołudnie przekazał swoim słuchaczom wieści na temat poszukiwań wspomnianej wokalistki. Okazuje się, że poszukiwania zakończyły się pozytywnym rezultatem i prawdopodobnie już niebawem w piosenkach Dawida Narożnego będzie można usłyszeć kobiecy wokal. Na obecną chwilę nie wiadomo kim jest tajemnicza dziewczyna, z którą wokalista będzie współpracował. Przy okazji, twórca kontrowersyjnej „Alkoholiczki” oznajmił w jednym z komentarzy, iż jego nowy zespół będzie nosił nazwę Piękni i Młodzi. Warto nadmienić, że Dawid wraz z Magdą stworzył zespół Piękni i Młodzi.

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    Nowość disco polo! ”Hej Wesele” zespołu Kogiel Mogiel robi furorę – już ponad 310 tysięcy wyświetleń

    Ze słów artysty wynika, że na rynku muzycznym będą dwa zespoły. Jeden pod nazwą Magda Narożna Piękni i Młodzi, drugi zaś -  Dawid Narożny Piękni i Młodzi. Zarówno Magda jak i Dawid mają prawa do nazwy, a co za tym idzie stworzonych wspólnie piosenek, więc podczas koncertów mogą one być śpiewane przez oba zespoły.

    Artysta informując o tym, że znalazł już wokalistkę opublikował zdjęcie ze swoją żoną Asią. Internauci zaczęli snuć domysły jakoby to właśnie Joanna była nową wokalistką. Czy wokalistką Dawida naprawdę będzie Joanna czy  zupełnie nowa dziewczyna? 

    Reklama

    Piękni i Młodzi Dawid Narożny - Dni których nie znamy

    Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. „Drań” w nowej odsłonie! Ten utwór disco polo pokochała cała Polska!
    2. Jumper podbija scenę disco polo! Nowa piosenka „Kochaj mnie” zachwyca fanów
    3. „Zabiorę Cię” od Bayera to jak do tej pory najlepszy hit 2025?
    4. Festiwal Dance Na Fali 2025 - 16 i 17 sierpnia! Kto wystąpi?
    5. To nagranie robi furorę w sieci Radek Kudelski z Bayera zaskakuje! Tak brzmi na żywo – fani nie mogą uwierzyć!
    6. Mega premiera: Skolim i Dance 2 Disco w nowej odsłonie!
    7. Rusza 9. edycja „Disco Star”! Zgłoś się już teraz!
    8. WonerS zaskakuje nowością! Posłuchaj singla „Obiekt Zainteresowania”
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły