Reklama


Reklama

Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach!

2020-11-19T17:20:00+01:00 Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/11/szczere-wyznanie-artystki-disco-polo-wokalistka-opowiedziala-o-bolesnych-doswiadczeniach-1604875976.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/paulina_energy/
Reklama


Życie gwiazd

Gwiazda disco polo podzieliła się bolesnymi doświadczeniami z którymi musiała się zmierzyć

Reklama

Każdy człowiek chciałby, aby jego życie było cudowne, pełne szczęścia i miłości, szczerych przyjaciół, bez jakichkolwiek problemów, jednym słowem mówiąc, aby było idealne. Niestety jest to niemożliwe. Nawet u takich osób, jak ta Artystka disco polo.

Zobacz również: Popularność najnowszego utworu Zenona Martyniuka rośnie z prędkością światła! Nowy hit grupy Akcent to strzał w dziesiątkę?!

Wydawać by się mogło, że Paulina Banaszek, wokalistka zespołu Energy Girls ma wszystko. Jest młoda, piękna, utalentowana, uwielbiana przez fanów. Do tego robi to, co kocha – występuje na scenie, a także jest instruktorką fitness i zumby. Chociaż wiele osób jej zazdrości, to niestety nie zawsze jest tak kolorowo. Na swoim Instagramie Artystka opublikowała poruszający wpis, w którym opowiada o tym, co ją spotkało.

Artystka niestety na własnej skórze przekonała się, że w jej najbliższym otoczeniu są osoby, których określiła „fałszywymi przyjaciółmi”. Wokalistka przyznała, że wiele przez nich wycierpiała i sporo przepłakała. Takie doświadczenia nauczyły ją, że życie nie jest bajką i trzeba mieć twardy tyłek. Paulina jako inteligentna kobieta wyciągnęła wnioski ze wszystkich przykrych sytuacji i podziękowała za doświadczenie, które nauczyło ją być silniejszą. Jak sama napisała:

„Życie to wyzwanie i podejmuje rękawice!”

W pełni zgadzamy się z Artystką - bez względu na doświadczenia należy pamiętać, że sami jesteśmy sobie sterem i to od nas zależy jak przeżyjemy swoje życie. 

Zobacz również: Artysta disco polo wbił w ziemię słuchaczy! Posłuchajcie jak śpiewa utwór Zbigniewa Wodeckiego!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!
  2. WOW! Wokalistka disco polo pozuje w skąpej bieliźnie! W tle kominek, a na dworze mróz!
  3. Popularne małżeństwo disco polo błaga o wsparcie dla dziecka! Ten lek to dla niego ostatnia nadzieja!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.