2023-12-19T13:15:00+01:00 "Szach Mat" w nowej odsłonie: Klubowa premiera od DiscoBoys i Camasutry! Poznaj nową klubową wersję hitu 'Szach Mat' od DiscoBoys i Camaustra, zremiksowaną przez Fair Play. Czy będzie takim samym hitem jak oryginał? https://disco-polo.info/uploads/news/szach-mat-w-nowej-odslonie-klubowa-premiera-od-discoboys-i-camasutryjpg.jpg Disco-Polo.info

"Szach Mat" w nowej odsłonie: Klubowa premiera od DiscoBoys i Camasutry!


Poznaj nową klubową wersję hitu 'Szach Mat' od DiscoBoys i Camaustra, zremiksowaną przez Fair Play. Czy będzie takim samym hitem jak oryginał?

Autor: Adam Begier, 19 Grudzień 2023  13:15
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!
 2. "Dziewczyno Piękna" Skolim i Cleo miażdżą konkurencję! Są numerem jeden w Polsce?
 3. "Pocałuj mnie w D****" na nowo! Odświeżony przebój KaRRamBy w stylu disco polo! Musicie tego posłuchać!

  Disco polo, gatunek muzyczny bliski sercu wielu Polaków, zyskuje nowe oblicze dzięki współpracy zespołów DiscoBoys i Camaustra oraz producenta Fair Play. Ich najnowsza propozycja, odświeżona wersja hitu "Szach Mat", obiecuje zrewolucjonizować klubowe parkiety. Ale czy faktycznie ma szansę powtórzyć sukces oryginału? Oto szczegółowe spojrzenie na ten energetyczny numer.

  "Szach Mat": Od Disco Polo do Klubowego Hitu

  "Szach Mat" w oryginalnej wersji szybko zdobył serca fanów disco polo, stając się jednym z bardziej rozpoznawalnych utworów w repertuarze DiscoBoys i Camaustra. Wyraziste melodie, chwytliwy refren i typowa dla disco polo energia sprawiły, że piosenka zyskała miano hitu. Jednak to, co wyróżnia nową wersję, to świeże aranżacje i bardziej dynamiczne brzmienie, nadające utworowi klubowego charakteru.

  Za tę metamorfozę odpowiada producent muzyczny Fair Play, znany ze swojej umiejętności łączenia tradycyjnych brzmień disco polo z nowoczesnymi rytmami. Jego praca nad "Szach Mat" jest dowodem na to, że disco polo nie boi się eksperymentów i potrafi znaleźć swoje miejsce nawet w klubowych zestawieniach.

  Nowa Wersja "Szach Mat" - Czy Odpowie na Oczekiwania Fanów?

  Zmiana aranżacji hitu to zawsze ryzyko - fani oryginału mogą być niechętni zmianom. Jednakże, "Szach Mat" w nowej wersji ma wszystko, by przekonać do siebie zarówno stałych bywalców dyskotek, jak i wiernych fanów disco polo. Energiczne beaty, nowoczesne syntezatory i zaktualizowany wokal tworzą mieszankę, która ma szansę podbić nie tylko polskie, ale i europejskie kluby.

  Premiera nowej wersji "Szach Mat" już dostępna, daje fanom możliwość porównania obu wersji i wyrobienia własnej opinii. Czy nowa odsłona przebije popularnością oryginał? Tego dowiemy się w najbliższych tygodniach, obserwując listy przebojów i reakcje publiczności.

  Zobacz również: Biesiadny hit "Idziemy na Jednego" w nowej odsłonie Soleo! Ta przyśpiewka to HIT wesel. Jak teraz brzmi?!


  DiscoBoys & Camasutra - Szach mat (FAIR PLAY REMIX)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Głogów Małopolski zaprasza na muzyczne święto: Zenek Martyniuk i Budka Suflera na żywo!
  2. Marcin Miller Boys o rekordowej gaży ponad 100 tysięcy za koncert – ile wziął za jeden koncert? Zawrotna kwota!
  3. Nowa era w karierze wokalistki disco polo?! Natalia Skupiewska przełamuje schematy! Zmieniła wizerunek na bardziej drapieżny!
  4. Biesiadny hit "Idziemy na Jednego" w nowej odsłonie Soleo! Ta przyśpiewka to HIT wesel. Jak teraz brzmi?!
  5. Ależ to jest piękność?! Klaudia Zielińska, gwiazda disco kusi nowym selfie! Wypięła się do zdjęcia!
  6. Ogień w disco polo?! Paulina Banaszek Z Energy Girls kusi fanów przezroczystą bluzką! To absolutny hit.
  7. Festiwal Disco Ostróda - ruszyła sprzedaż biletów VIP! Najważniejsze informacje!
  8. Nowość: Marcin Miller z Boys w hicie "Hej sokoły"! Ten znają pokolenia! Jak brzmi w wersji Eurodance?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie