2023-12-19T16:06:00+01:00 Sylwester Marzeń z Dwójką oficjalny zwiastun! To będzie najlepsza impreza tego roku?! Sylwester Marzeń 2023/24 w TVP! Gwiazdy, muzyka i niezapomniana zabawa w Zakopanem. Transmisja 31 grudnia na TVP2. https://disco-polo.info/uploads/news/sylwester-marzen-z-dwojka-oficjalny-zwiastun-to-bedzie-najlepsza-impreza-tego-rokujpg.jpg Disco-Polo.info

Sylwester Marzeń z Dwójką oficjalny zwiastun! To będzie najlepsza impreza tego roku?!


Sylwester Marzeń 2023/24 w TVP! Gwiazdy, muzyka i niezapomniana zabawa w Zakopanem. Transmisja 31 grudnia na TVP2.

Autor: Adam Begier, 19 Grudzień 2023  16:06
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Sylwester Marzeń z Dwójką oficjalny zwiastun! To będzie najlepsza impreza tego roku?!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Znane gwiazdy disco polo Freaky Boys & Blondi zrealizowali wspólną nowość „Daj mi tylko noc”. Podbiją tym listy przebojów?!
 2. Daniel Martyniuk zaśpiewał wielki przebój! Jak mu poszło? Ma talent po ojcu? | VIDEO
 3. Tak brzmi na ŻYWO nowy hit Skolima i Cleo "Dziewczyno Piękna"! Wyszło genialnie?! Mamy VIDEO!

  Niezapomniana Noc z TVP: Sylwester Marzeń 2023/24 w Zakopanem

  Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem to wydarzenie, które każdego roku elektryzuje fanów muzyki i dobrej zabawy. Telewizja TVP, już od wielu lat organizuje to spektakularne show, przyciągając przed ekrany miliony Polaków. Również w tym roku, w magicznej scenerii polskich gór, odbędzie się ta niezapomniana impreza. Oficjalny zwiastun koncertu, który niedawno pojawił się w sieci, zwiastuje niezwykłe muzyczne przeżycia i potwierdza, że Sylwester w Zakopanem na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń rozrywkowych w Polsce.

  Kto Wystąpi na Scenie? Znamy Część Listy Wykonawców

  Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem to nie tylko wspaniała zabawa, ale przede wszystkim koncert pełen gwiazd. Lista wykonawców na tegoroczną galę jest już częściowo znana. Oczekuje się, że scenę pod Tatrami opanują zarówno weterani polskiej sceny muzycznej, jak i młode, obiecujące talenty. Wśród zapowiedzianych gwiazd znajdziemy takie nazwiska jak: Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Weekend, Zenon Martyniuk, Roksana Węgiel, Blanka, Cleo, Daria Marx, Mike & Laurent, Sławomir & Kajra, Łukasz Drapała, Pectus, Red Lips. Lista ta, mimo iż zawiera wiele znanych nazwisk, wciąż budzi ciekawość i spekulacje, kto jeszcze pojawi się na scenie w tej wyjątkowej nocy.

  Czy TVP Powtarza Sprawdzony Repertuar?

  Zestawienie wykonawców na Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem wydaje się być mieszanką sprawdzonych gwiazd i nowych twarzy na polskiej scenie muzycznej. Wśród fanów pojawiają się głosy, że TVP stawia na bezpieczne, dobrze znane i lubiane przez publiczność nazwiska. Nie brakuje jednak również nadziei na świeże i zaskakujące akcenty w programie imprezy.

  Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem to nie tylko koncert. To także wyjątkowa okazja do wspólnego świętowania ostatnich chwil starego roku i powitania nadchodzącego z wielkim rozmachem. Impreza rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 19:50 i będzie transmitowana na żywo w TVP2. Warto więc już teraz zaplanować swój wieczór sylwestrowy i dołączyć do milionów widzów, którzy będą świętować razem z TVP w Zakopanem.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Czy Wapniaczka i Ten Gość ustalili właśnie 3 nowe rekordy? Czy ktoś ich pobije?
  2. Skolim i Cleo biją rekordy! „Dziewczyno Piękna” numerem 1 w Polsce! TO najlepsza premiera tego roku?
  3. Classic na Festiwalu w Ostródzie – Nostalgiczna podróż do 2009 roku. Takich koncertów już nie ma?!| VIDEO
  4. Ogień w disco polo?! Paulina Banaszek Z Energy Girls kusi fanów przezroczystą bluzką! To absolutny hit.
  5. Koniec PiS w Zakopanem! Czy nowy burmistrz pozwoli na "Sylwestra Marzeń"?
  6. Nie ma sobie równych w disco polo?! Elwira Mejk w KORONIE wyznacza nowe trendy! Jak się wzorować, to tylko na najlepszych?!
  7. Ela Kliś podbije rynek disco polo?! Gwiazda zaskakuje nową produkcją w klimacie folk!
  8. Justyna Lubas z nowym teledyskiem "Maleńka"! Zobacz przedpremierę jako pierwszy!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie