2020-09-30T09:50:00+02:00 Świetna nowość od znanej grupy disco polo podbije rynek muzyczny?! Tekst piosenki intryguje fanów! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/swietna-nowosc-od-znanego-zespolu-disco-polo-internet-juz-komentuje-1601407840.jpg

Świetna nowość od znanej grupy disco polo podbije rynek muzyczny?! Tekst piosenki intryguje fanów!

Redakcja , 30 Wrzesień 2020  09:50
Świetna nowość od znanej grupy disco polo podbije rynek muzyczny?! Tekst piosenki intryguje fanów!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Fani oklaskują produkcję pod publikacją: „Świetna produkcja na najwyższym poziomie, aż chce się słuchać non stop...”, „Totalny sztos, świetne”.


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Twórcy disco polo, nieustannie zaskakują swoich fanów nowymi produkcjami. Najbardziej zadziwia i urzeka intensywność pracy i ilość numerów, które słuchacze muzyki tanecznej, otrzymują od swoich ulubionych wykonawców.

Zobacz również: Obłędnie piękna Teresa Werner odsłoniła piękne ciało! Internauci pod wrażeniem jej uroku!

Do sieci co chwila trafia propozycja, z szansami na zyskanie statusu wielkiego przeboju i wprowadzenie artysty na wyżyny muzycznej kariery. Tym razem do internetowej przestrzeni, nutowy zapis wprowadziła formacja Shantel. Zespół opublikował w serwisie YouTube utwór pt. „Chodź na kolano”.

Piosenka posiada oczywiście taneczną cechę, porywając do szalonej zabawy od samego początku. Bardzo prosty tekst, na długo pozostaje w głowie i uszach, co zwiększa szansę kompozycji, na uznanie wśród disco fanów.

Ci z resztą już oklaskują produkcję pod publikacją: „Świetna produkcja na najwyższym poziomie, aż chce się słuchać non stop...”, „Totalny sztos, świetne”.

Takie opinie pojawiły się kilka godzin po premierze. Chociaż utwór nie doczekał się jeszcze pełnowymiarowego teledysku, a jedynie wersji lyric video, to już wiadomo, że potencjał na muzyczny sukces jest ogromny.

Zobacz również: Daniel Martyniuk ponownie stanął przed sądem! Chłopak chce odzyskać utracone prawo jazdy!

Ściskamy kciuki, by propozycja szybko podbiła serca wszystkich słuchaczy. I już teraz zapraszamy Was do odsłuchu!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazda 'Rolnik szuka żony' zauroczona Zenkiem Martyniukiem '..uwielbiam go' – do sieci trafiło wymowne zdjęcie.
  2. Zza kulis! Grupa disco polo Weź nie Pytaj postawiła na mocne trunki i śnieżny klimat! Ta premiera podbije rynek muzyczny?!
  3. Popularna wokalistka disco polo w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki! Zdjęcie Elwiry Mejk i Drupiego obiegło już sieć!
  4. Wysportowana wokalistka disco polo zachwyca kuszącym widokiem! Tak idealnej figury może pozazdrościć jej wiele kobiet!
  5. Marcin Siegieńczuk włączył się w szczytną akcję! Gwiazdor disco polo zbiera pluszaki dla dzieci służb strzegących polskich granic!
  6. Gwiazdy zespołu Top Girls podbijają rynek muzyczny w Polsce! Na ich konto wpłynęły miliony!
  7. Popularna wokalistka disco polo podniosła swoje kwalifikacje! Artystka została uznanym trenerem!
  8. Młody gwiazdor disco polo zaskoczył nową premierą w stylu folk! Utwór 'Po co mi to było' podbije listy przebojów?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami