Reklama


Reklama

Świetna nowość od znanej grupy disco polo podbije rynek muzyczny?! Tekst piosenki intryguje fanów!

2020-09-30T09:50:00+02:00 Świetna nowość od znanej grupy disco polo podbije rynek muzyczny?! Tekst piosenki intryguje fanów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/swietna-nowosc-od-znanego-zespolu-disco-polo-internet-juz-komentuje-1601407840.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Fani oklaskują produkcję pod publikacją: „Świetna produkcja na najwyższym poziomie, aż chce się słuchać non stop...”, „Totalny sztos, świetne”.

Reklama

Twórcy disco polo, nieustannie zaskakują swoich fanów nowymi produkcjami. Najbardziej zadziwia i urzeka intensywność pracy i ilość numerów, które słuchacze muzyki tanecznej, otrzymują od swoich ulubionych wykonawców.

Zobacz również: Gwiazda klipów disco polo w skąpej bieliźnie! Kusy materiał ledwo zakrywa jej intymne miejsca!

Do sieci co chwila trafia propozycja, z szansami na zyskanie statusu wielkiego przeboju i wprowadzenie artysty na wyżyny muzycznej kariery. Tym razem do internetowej przestrzeni, nutowy zapis wprowadziła formacja Shantel. Zespół opublikował w serwisie YouTube utwór pt. „Chodź na kolano”.

Piosenka posiada oczywiście taneczną cechę, porywając do szalonej zabawy od samego początku. Bardzo prosty tekst, na długo pozostaje w głowie i uszach, co zwiększa szansę kompozycji, na uznanie wśród disco fanów.

Ci z resztą już oklaskują produkcję pod publikacją: „Świetna produkcja na najwyższym poziomie, aż chce się słuchać non stop...”, „Totalny sztos, świetne”.

Takie opinie pojawiły się kilka godzin po premierze. Chociaż utwór nie doczekał się jeszcze pełnowymiarowego teledysku, a jedynie wersji lyric video, to już wiadomo, że potencjał na muzyczny sukces jest ogromny.

Zobacz również: Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.

Ściskamy kciuki, by propozycja szybko podbiła serca wszystkich słuchaczy. I już teraz zapraszamy Was do odsłuchu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller odniósł się do afery związanej z zespołem Bayer Full! Padły mocne słowa!
  2. Gwiazda disco polo z tytułem! Znana wokalistka dokonała czegoś niezwykłego!
  3. Uwielbiany Dawid Narożny rozczulił fanów! Nie ma szans, by uniknąć łez?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.