Reklama
Polecamy


Reklama

Świąteczna atmosfera coraz bardziej się udziela. After Party na jarmarku Bożonarodzeniowym.

2017-11-24T16:28:00+01:00 Świąteczna atmosfera coraz bardziej się udziela. After Party na jarmarku Bożonarodzeniowym. https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/11/swiateczna-atmosfera-coraz-bardziej-sie-udziela-after-party-na-jarmarku-bozonarodzeniowym-1511537389.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiał prasowy
Reklama


Święta

Patryk Pegza lider zespołu After Party wraz z rodziną będąc na wycieczce we Wrocławiu postanowił odwiedzić Jarmark Bożonarodzeniowy.

Reklama

Do świąt jeszcze miesiąc czasu, ale na ulicach, oraz w środkach masowego przekazu coraz częściej możemy poczuć świąteczną atmosferę. Patryk zachęcony tym świątecznym klimatem postanowił odwiedzić wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy, który już na stałe wpisał się w tradycję Wrocławia. Jego świąteczna atmosfera przyciąga na wrocławski rynek mieszkańców, a także wielu turystów z Polski i ze świata. Jest to jeden z największych jarmarków w Polsce, w środku panuje cudowna, bajkowa atmosfera.

W branży też widać już świąteczny czas. Niedawno Radek Liszewski z zespołu weekend nagrał nową pastorałkę pt: ”Wielki dzień”, którą możemy już zobaczyć wraz z oficjalnym teledyskiem. A kolejną wspólną świąteczną produkcję zapowiedzieli Karol Zawrotniak, Jakub Urbański, oraz Łukasz Gesek produkcja będzie nosić tytuł „Prezent” i już niedługo pojawi się na łamach naszego serwisu.

Nadchodzi czas premier świątecznych od zespołów disco polo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!
  2. Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc!
  3. Helena Vondrackova u boku Marcina Millera! Gwiazdor disco polo zaśpiewał z artystką jej wielki przebój!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.