Reklama


Reklama

Świat disco polo oszalał! Jeszcze nikt tak nie rozpieszczał fanów! Genialna premiera!

2019-09-06T13:15:00+02:00 Świat disco polo oszalał! Jeszcze nikt tak nie rozpieszczał fanów! Genialna premiera! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/swiat-disco-polo-oszalal-jeszcze-nikt-tak-nie-rozpieszczal-fanow-genialna-premiera-1567707652.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

To będzie nowy hit?

Reklama

Jakub Urbański zdecydowanie jest jednym z lepszych wykonawców w branży disco polo. Jego barwa głosu jest charakterystyczna. Koncerty zespołu Playboys cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Są jak cisza przed burzą.

Zobacz również: Gorąca premiera od zespołu disco polo! Artysta zdradził co lubi tytułowa bohaterka!

W momencie, gdy na scenie pojawia się wokalista formacji, to w jednej chwili świat nabiera innych barw. Żaden artysta nie posiada w sobie takiej lekkości w nawiązywaniu interakcji z fanami, która jest niezwykle ważna na koncertach, ale również w social mediach.

Zespół na bieżąco informuje swoich fanów, co się u nich dzieje. Niedawno grupa Playboys opublikowała na Facebookowej stronie oficjalny audiotrack uwielbianego kawałka zespołu Lady Pank pt. Tańcz głupia tańcz.

Formacja napisała: - Premierowo????Premierowo????Premierowo????Prosiliście to udostępniamy ✌Miłe widziane przekazanie dalej ????Buźka ???????????? Tańczcie i śpiewajcie razem z nami!

Fani zespołu nie kryją zadowolenia. W końcu nie każdy artysta wychodzi aż do takiego stopnia naprzeciw fanom. Swoją drogą trzeba stwierdzić fakt, iż niezaprzeczalnie taka wersja jest równie dobra, jak oryginał.

Czyżby Panowie uwielbianej formacji Playboys planowali zmienić gatunek wykonywanej muzyki?

Zobacz również: Zmysłowa sesja gwiazdy disco polo. Jej odważny dekolt budzi kontrowersje?!

Co sądzicie na ten temat?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowa produkcja gwiazdy disco polo robi niesamowitą furorę! Aż iskry lecą!
  2. Gwiazda disco polo zachwyca ciałem mieszkańców hiszpańskiego kurortu! Zobaczcie GORĄCE ZDJĘCIA!
  3. Piosenka disco polo podbija polskiego YouTube’a?! To ogromny sukces znanego i przystojnego wokalisty!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.