Reklama
Polecamy


Reklama

Spike - Obok Ciebie | PREMIERA

2018-05-10T17:00:00+02:00 Spike - Obok Ciebie | PREMIERA https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/spike-obok-ciebie-premiera-1525951953.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook Spike Disco Polo
Reklama


Premiera

Udostępniona nowość to nie lada gratka dla fanów nastrojowych, letnich brzmień

Reklama

Kolejna produkcja formacji Spike spotkała się z pozytywnym odzewem "Piękna piosenka"; "kolejna wspaniała nowość od Spike fajny kawałek mądry tekst odrazu wiadomo o co chodzi fajny aranż"; "Pięknie się słucha i ogląda " - komentują nową propozycję fani

Za słowa i muzykę piosenki pt. "Obok Ciebie" odpowiada wokalista. Jest to już kolejna autorska produkcja Roberta Klim, który jak zwykle prezentuje ciekawe brzmienie. Udostępniona nowość to z pewnością nie lada gratka dla fanów nastrojowych, letnich brzmień, gdyż grupa zadbała o to aby było lekko i przyjemnie. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Na tą premierę czekało miliony Polaków! Legenda muzyki disco polo z nowym utworem!
  2. Piękni i Młodzi wychodzą na prowadzenie?! Grupa disco polo świętuje ogromny sukces!
  3. Dramat wokalisty! Dawid Narożny utopił kilka tysięcy złotych w wodzie!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.