Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2017-03-10T17:09:00+01:00 Soler – Królowo moich marzeń i snów | NOWOŚĆ https://disco-polo.info/uploads/news/2017/03/Soler-Krolowo-moich-marzen-i-snow.png
Reklama

Soler – Królowo moich marzeń i snów | NOWOŚĆ

Redakcja , 10 Marzec 2017  17:09
Soler – Królowo moich marzeń i snów | NOWOŚĆ
Źródło zdjęć:
Reklama

Grupa Soler powstała stosunkowo niedawno – bo w 2015r. – w Barlinku – jak zdradzili nam panowie – dzięki pasji i chęci kreowania własnej twórczości w oparciu o aktualne trendy muzyczne na polskim rynku.   Po kilku tygodniach od ostatniej prem...

Reklama

Grupa Soler powstała stosunkowo niedawno – bo w 2015r. – w Barlinku – jak zdradzili nam panowie – dzięki pasji i chęci kreowania własnej twórczości w oparciu o aktualne trendy muzyczne na polskim rynku.

 

Po kilku tygodniach od ostatniej premiery grupa postanowiła wydać kolejny kawałek. Propozycja zatytułowana „Królowo moich marzeń i snów” jest pierwszą tegoroczną nowością, którą zespół postanowił rozpocząć rok 2017.

 

„Jest to następny materiał do płyty , którą zmierzamy wydać w tym roku”- informuje zespół Soler. Za słowa i muzykę wspomnianej piosenki odpowiadają Andrzej Szamszon i Krzysztof Badora, natomiast za aranżację i mastering Radek Disthunter Kozioł. Przesłuchajcie całość.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Tajemnicza kobieta skradła serce artysty disco polo? Wyjątkowy utwór o miłości podbija sieć!
  2. Czy z imprezowego kawałka można zrobić jeszcze bardziej imprezowy kawałek? Oczywiście, że tak! Znany producent muzyczny pokazał jak!
  3. Artystki disco polo pokazały prawdziwą klasę! Czy utwór w ich interpretacji stanie się przebojem?
  4. Ta śmierć wstrząsnęła całą Polską. Sławomir z żoną żegna legendę!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej