Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2017-12-25T16:46:00+01:00 Skrzypaczka w zespole Piękni i Młodzi?! -To trudny instrument – mówi z dumą Magda. https://disco-polo.info/uploads/news/2017/12/skrzypaczka-w-zespole-piekni-i-mlodzi-to-trudny-instrument-mowi-z-duma-magda-1514224653.jpg
Reklama

Skrzypaczka w zespole Piękni i Młodzi?! -To trudny instrument – mówi z dumą Magda.

Redakcja , 25 Grudzień 2017  16:46
Skrzypaczka w zespole Piękni i Młodzi?! -To trudny instrument – mówi z dumą Magda.
Źródło zdjęć:
Reklama

Na egzaminach wstępnych wybraliśmy fortepian, ale pani mnie zapytała, czy nie można tego zmienić, relacjonuje Magda, poznajcie szczegóły

Reklama

Czteroosobowy skład zespołu Piękni i Młodzi nie jest przesądzony, tym bardziej że artyści w swoim otoczeniu mają utalentowaną skrzypaczkę, która już kilkukrotnie z nim wystąpiła - mowa oczywiście o ukochanej Gabi, która uczy się grać na tym przepięknym instrumencie. 

– Na egzaminach wstępnych wybraliśmy fortepian, ale pani mnie zapytała, czy nie można tego zmienić. Widać Gabi ma słuch muzyczny, skoro zaproponowano jej skrzypce. Zresztą chciała się uczyć grać. To trudny instrument – mówi z dumą Magda.

Rodzice, jak również wujostwo są bardzo dumni z talentu i osiągnięć Gabi, której obecność w zespole wzbudza coraz to większe zainteresowanie. Magda z Dawidem uwielbiają towarzystwo swojej ukochanej pociechy, stąd też nie szczędzą jej wspólnych chwil, zarówno na scenie, jak i poza nią. Z myślą o jej szczęściu i przyjemnościach zorganizowali również przedświąteczne wakacje, o których możecie przeczytać w tygodniku "Na żywo".

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Córka gwiazdora disco polo zdradziła, że rodzice spodziewają się dziecka! Wokalista wraz z żoną nie kryje wielkiego szczęścia!
  2. Prawdziwy dramat! Artysta disco polo wspomina zmarłego tatę! Wzruszająca treść!
  3. Figlarz podbije rynek disco polo? 'Jolka Jolka' z pewnością ucieszy męską część odbiorców
  4. Znany kawałek disco polo zyskał nowe, egzotyczne brzmienie! Czy odświeżona wersja będzie jeszcze większym hitem?

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej