2017-12-25T16:46:00+01:00 Skrzypaczka w zespole Piękni i Młodzi?! -To trudny instrument – mówi z dumą Magda. https://disco-polo.info/uploads/news/2017/12/skrzypaczka-w-zespole-piekni-i-mlodzi-to-trudny-instrument-mowi-z-duma-magda-1514224653.jpg

Skrzypaczka w zespole Piękni i Młodzi?! -To trudny instrument – mówi z dumą Magda.

Redakcja , 25 Grudzień 2017  16:46
Skrzypaczka w zespole Piękni i Młodzi?! -To trudny instrument – mówi z dumą Magda.
Źródło zdjęć:

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Na egzaminach wstępnych wybraliśmy fortepian, ale pani mnie zapytała, czy nie można tego zmienić, relacjonuje Magda, poznajcie szczegóły

Reklama

Czteroosobowy skład zespołu Piękni i Młodzi nie jest przesądzony, tym bardziej że artyści w swoim otoczeniu mają utalentowaną skrzypaczkę, która już kilkukrotnie z nim wystąpiła - mowa oczywiście o ukochanej Gabi, która uczy się grać na tym przepięknym instrumencie. 

– Na egzaminach wstępnych wybraliśmy fortepian, ale pani mnie zapytała, czy nie można tego zmienić. Widać Gabi ma słuch muzyczny, skoro zaproponowano jej skrzypce. Zresztą chciała się uczyć grać. To trudny instrument – mówi z dumą Magda.

Rodzice, jak również wujostwo są bardzo dumni z talentu i osiągnięć Gabi, której obecność w zespole wzbudza coraz to większe zainteresowanie. Magda z Dawidem uwielbiają towarzystwo swojej ukochanej pociechy, stąd też nie szczędzą jej wspólnych chwil, zarówno na scenie, jak i poza nią. Z myślą o jej szczęściu i przyjemnościach zorganizowali również przedświąteczne wakacje, o których możecie przeczytać w tygodniku "Na żywo".

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Kłopoty na planie teledysku popularnego artysty disco polo! Pechowa produkcja przyniesie mu popularność?!
  2. Fala hejtu na Magdę Narożną! Gwiazda disco polo zaszczepiła się przeciwko Covid-19!
  3. Koniec tajemnic! Gwiazdor disco polo Sylwek Gazda – Power Play w duecie z Iwoną Węgrowską! Co na to fani?!
  4. Zespół Weekend z niesamowitą premierą! Czy ten utwór stanie się nowym hitem disco polo?!
  5. Piękna wokalistka disco polo śpiewająco zdała ważne egzaminy! Fani są z niej dumni!
  6. Intrygująca suma na koncie Sławomira! Gwiazdor rock polo największym milionerem w Polsce?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami