2017-12-25T16:46:00+01:00 Skrzypaczka w zespole Piękni i Młodzi?! -To trudny instrument – mówi z dumą Magda. Na egzaminach wstępnych wybraliśmy fortepian, ale pani mnie zapytała, czy nie można tego zmienić, relacjonuje Magda, poznajcie szczegóły https://disco-polo.info/uploads/news/2017/12/skrzypaczka-w-zespole-piekni-i-mlodzi-to-trudny-instrument-mowi-z-duma-magda-1514224653.jpg Disco-Polo.info

Skrzypaczka w zespole Piękni i Młodzi?! -To trudny instrument – mówi z dumą Magda.


Autor: Goliat, 25 Grudzień 2017  16:46
Źródło zdjęć:

Na egzaminach wstępnych wybraliśmy fortepian, ale pani mnie zapytała, czy nie można tego zmienić, relacjonuje Magda, poznajcie szczegóły

Skrzypaczka w zespole Piękni i Młodzi?! -To trudny instrument – mówi z dumą Magda.
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Shazza przerwała milczenie! Gwiazda disco polo wyznała prawdę o chorobie i rozstaniu
  2. MEGA NOWOŚĆ: Łobuzy i Topky z premierą ”Nie robią już takich”! Fani disco polo oniemieli na widok tego teledysku!
  3. Nowa wersja hitu „Czarny Charakter” zaskoczy fanów disco polo – mocne brzmienie i klubowy klimat robią różnicę
Reklama

Czteroosobowy skład zespołu Piękni i Młodzi nie jest przesądzony, tym bardziej że artyści w swoim otoczeniu mają utalentowaną skrzypaczkę, która już kilkukrotnie z nim wystąpiła - mowa oczywiście o ukochanej Gabi, która uczy się grać na tym przepięknym instrumencie. 

– Na egzaminach wstępnych wybraliśmy fortepian, ale pani mnie zapytała, czy nie można tego zmienić. Widać Gabi ma słuch muzyczny, skoro zaproponowano jej skrzypce. Zresztą chciała się uczyć grać. To trudny instrument – mówi z dumą Magda.

Rodzice, jak również wujostwo są bardzo dumni z talentu i osiągnięć Gabi, której obecność w zespole wzbudza coraz to większe zainteresowanie. Magda z Dawidem uwielbiają towarzystwo swojej ukochanej pociechy, stąd też nie szczędzą jej wspólnych chwil, zarówno na scenie, jak i poza nią. Z myślą o jej szczęściu i przyjemnościach zorganizowali również przedświąteczne wakacje, o których możecie przeczytać w tygodniku "Na żywo".

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Maciej Brodowski z nowością „Zawróciłaś mi w głowie”! Gorąca premiera disco polo
  2. PREMIERA: Marcin Miller & Big Boss z nowym hitem „Niech zaśpiewa cała Polska” – to będzie przebój!
  3. Syn gwiazdy disco polo w „Must Be The Music”!
  4. Cena zwala z nóg! Zenek Martyniuk i jego luksusowa czekolada z Dubaju.
  5. Nowa odsłona klasyka disco polo: Arek Kopaczewski i Loki prezentują "Jasną noc"
  6. Zespół Classic podbije Afrykę i zrobi międzynarodową karierę?!
  7. ”Ania” – nowa piosenka zespołu ROY robi furorę! Już setki tysięcy wyświetleń! To strzał w dziesiątkę?!
  8. Tajemnicze spotkanie w Mono Studio: Bartii, Kamil Kossakowski i Dawid Tymiński z Raider zaskoczyli wszystkich
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły