2018-05-07T15:15:00+02:00 Soleo & Sequence - Wysoko Orły | Propozycja na Mundial już dostępna! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/05/soleo-sequence-wysoko-orly-propozycja-na-mundial-juz-dostepna-1525640244.jpg

Soleo & Sequence - Wysoko Orły | Propozycja na Mundial już dostępna!

Redakcja , 07 Maj 2018  15:15
Soleo & Sequence - Wysoko Orły | Propozycja na Mundial już dostępna!
Źródło zdjęć: YouTube - MusicSoleo
Reklama

Piłka nożna to z pewnością nasz narodowy sport. Z okazji zbliżających się mistrzostw świata zespoły disco polo przygotowują swoje muzyczne propozycje.

Reklama

O zamiłowaniu Drużyny Narodowej do disco polo przekonaliśmy się już nie raz. Przykładem było odśpiewanie przez piłkarzy utworu „Przez twe oczy zielone” po uzyskaniu awansu na MŚ w Rosji. Zespoły disco polo widząc to nabrały wiatru w żagle i rozpoczęły przygotowania do wydania swoich propozycji na Mundial.

Wśród walczących o miano „najlepszej” piosenki pojawiła się kolejna, przygotowana przez Soleo oraz DJ Sequence’a. Jej tytuł to „Wysoko Orły”. Soleo, jak zawsze, zaskoczyło i tym razem! Nowa propozycja to połączenie skocznej, klubowej linii melodycznej z zabawnym, ale pasującym do całości obrazkiem w postaci klipu zrealizowanego przez FasterMedia. W samym klipie członkowie formacji Soleo wcielają się w rolę piłkarzy w barwach biało-czerwonych, DJ Sequence to surowy sędzia, który nie szczędzi kartek na boisku. Kroku dotrzymuje Soleończykom drużyna przeciwna w postaci kobiecej sekcji tanecznej. Brzmi nieźle, prawda? Wygląda jeszcze lepiej! Sami sprawdźcie!

Jak myślicie, czy Soleo podbije Mundial tym utworem? 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Z teledysku disco polo zrobił film akcji?! To ukłon w stronę ludzi walczących o lepsze jutro!
  2. Te psy chronią dom Magdy Narożnej?! Wokalistka disco polo pokazała się z nimi w sieci! Są ogromne!
  3. Co się stało?! Gospodarz programu siłą wyprowadzony z domu gwiazdora disco polo!
  4. Gwiazda Szlagierów Śląskich pokazała prywatne kadry z Singapuru! Takiej premiery nikt się nie spodziewał!
  5. Wyjątkowy duet w disco polo! Artyści podbiją tym utworem listy przebojów?! Fani zachwyceni!
  6. Bolesna porażka Magdaleny Narożnej?! Fani disco polo nie kryją oburzenia!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama