Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2018-07-21T11:37:00+02:00 Soleo - Ja się z Tobą nie Ożenie | VIDEO | Premiera https://disco-polo.info/uploads/news/2018/07/soleo-ja-sie-z-toba-nie-ozenie-video-premiera-1532109939.png
Reklama

Soleo - Ja się z Tobą nie Ożenie | VIDEO | Premiera

Redakcja , 21 Lipiec 2018  11:37
Soleo - Ja się z Tobą nie Ożenie | VIDEO | Premiera
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Artyści wielokrotnie w rozmowie z nami przyznawali, że grunt to czerpać radość z tego co się robi, co jak widać opiewa w ich przypadku sukcesami

Reklama

Panowie z zespołu Soleo to jeden z najpłodniejszych muzycznie teamów, który w swoich produkcjach stawia nie tylko na oryginalne brzmienie, ale również ciekawy tekst i niesztampowy obraz. Grupa idąc za ciosem swoich dotychczasowych propozycji przygotowała nowość pt. "Ja się z Tobą nie ożenie"

"Razem z Kamil Soleo Jaworski zrobiliśmy już wspólnie ponad 10 klipów. Z tego... jestem zdecydowanie najbardziej dumny! Serio, polecam obejrzeć bo mega się jaram!" - Przyznał Paweł z ekipy Faster Media, odpowiedzialnej za realizację teledysku. 

Jak widać współpraca owocuje "Mega zajefajny bit, sprawia że mogę słuchać bez końca :) Podoba mi się to że dążysz swoją drogą do celu :) Teledysk również wart uwagi, lekko i przyjemnie w sam raz na wakacje :)", "TOŻ TO PETARDA W OGNIU"; "Bardzo dobra produkcja :) jest taneczna i dobrze się przy niej można pobawić na imprezie" komentują internauci.

Czy ta produkcja okaże się dla zespołu Soleo kluczowa? Artyści wielokrotnie w rozmowie z nami przyznawali, że grunt to czerpać radość z tego co się robi, co jak widać opiewa w ich przypadku  sukcesami. "czas podbić parkiety klubowe i weselne :D Udostępnaimy dalej i lecimy po Pierwszy Milion :D !!!: - napisał zespół Soleo. Trzymamy kciuki za pomyślność! 

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Masters z niezwykłą premierą disco polo! 'Ona przyszła tutaj sama' to prawdziwy sztos?!
  2. Prawdziwe i klasyczne brzmienie disco polo w genialnej premierze?! To prawdziwy strzał w dziesiątkę!
  3. Zdjęcie gwiazdy disco polo przed i po metamorfozie podbija sieć! Szokująca przemiana!
  4. Nadciąga gorąca nowość! Na muzycznym horyzoncie pojawiła się elektryzująca zapowiedź!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej