2019-08-08T10:00:00+02:00 Śmietanka disco polo w jednym miejscu! Wielki koncert w Mościbrodach już 15 sierpnia! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/07/smietanka-disco-polo-w-jednym-miejscu-wielki-koncert-w-moscibrodach-juz-15-sierpnia-1564597041.jpg

Śmietanka disco polo w jednym miejscu! Wielki koncert w Mościbrodach już 15 sierpnia!

Redakcja , 08 Sierpień 2019  10:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Śmietanka disco polo w jednym miejscu! Wielki koncert w Mościbrodach już 15 sierpnia!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Już niedługo, bo 15 sierpnia odbędzie się IX Ogólnopolski Festiwal Disco Polo - Disco Mazovia 2019 Mościbrody!

Reklama

35 zespołów, 150 wykonawców! Jeden z najstarszych, największych i najlepszych imprez odbędzie się już niebawem ponownie w Mościbrodach!

Zobacz również: Szpilki zdradziły fanom pilnie strzeżoną tajemnicę! Urocze artystki disco polo za kilka dni zawojują świat!

Letni powiew wiatru i wakacyjny klimat sprzyjają w parze plenerowym imprezom, które jak co roku, cieszą się sporym zainteresowaniem. Nie tylko wśród fanów muzyki tanecznej, lecz wszystkich Polaków. W końcu każdy bez względu na płeć i wiek, lubi od czasu do czasu dobrze się zabawić. Już niedługo, bo 15 sierpnia odbędzie się IX Ogólnopolski Festiwal Disco Polo- Disco Mazovia 2019 Mościbrody!

Na scenie wystąpi cała śmietanka ze świata disco polo. Wśród nich będzie sam król, Zenek Martyniuk wraz z zespołem Akcent. Nie zabraknie także Andre, który słynie ze swojej Aleksandry. Oczywiście pośród topowych wykonawców muzyki disco polo będzie również przystojny wokalista Dejw, Miły Pan i Łobuzy.

Na takiej imprezie nie mogłoby też zabraknąć odkrycia roku w branży muzycznej, czyli Daj to Głośniej. Wydarzenie zapowiada się bardzo obiecująco! Rozpocznie się o godzinie 13:00, a poprowadzi je piękny i boski Zbyszek Perkowski, wraz z Pawłem „Konijo” Konnak. Nie może was tam zabraknąć!

Zobacz również: Ogromny sukces Marcina Millera i zespołu Boys! Gwiazdor disco polo zgarnął pokaźną nagrodę. Wiemy za co!

Będziecie?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Taneczna premiera zespołu Drossel nowym hitem disco polo?! Fani nie mają żadnych wątpliwości!
  2. Boska gwiazda disco polo pokazała ponętne nogi! Wygląda jak rasowa modelka?!
  3. Dzieci lidera zespołu Bayer Full atakują sieć wyśmienitą premierą! Zapowiada się nowy przebój disco polo?!
  4. Spore problemy zespołu Playboys! Pechowe zdarzenie uwielbianych gwiazdorów disco polo!
  5. Szokująca metamorfoza popularnego gwiazdora disco polo! Artysta stracił włosy?! Wygląda jak znany AKTOR!
  6. Egzamin ustny przepustką do wielkiej kariery w disco polo?! Tak o sukces walczą znani artyści - Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski!
  7. Gorąca premiera Topky pt. Szpile! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz podbiją tym branżę disco polo?! 'Powrót w wielkim stylu'
  8. Sławomir gwiazdą światowego reality show! Emisja odcinków z artystą rock-polo już dzisiaj w sieci!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami