Reklama
Polecamy


Reklama

Śmietanka disco polo w jednym miejscu! Wielki koncert w Mościbrodach już 15 sierpnia!

2019-08-08T10:00:00+02:00 Śmietanka disco polo w jednym miejscu! Wielki koncert w Mościbrodach już 15 sierpnia! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/smietanka-disco-polo-w-jednym-miejscu-wielki-koncert-w-moscibrodach-juz-15-sierpnia-1564597041.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

Już niedługo, bo 15 sierpnia odbędzie się IX Ogólnopolski Festiwal Disco Polo - Disco Mazovia 2019 Mościbrody!

Reklama

35 zespołów, 150 wykonawców! Jeden z najstarszych, największych i najlepszych imprez odbędzie się już niebawem ponownie w Mościbrodach!

Zobacz również: Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!

Letni powiew wiatru i wakacyjny klimat sprzyjają w parze plenerowym imprezom, które jak co roku, cieszą się sporym zainteresowaniem. Nie tylko wśród fanów muzyki tanecznej, lecz wszystkich Polaków. W końcu każdy bez względu na płeć i wiek, lubi od czasu do czasu dobrze się zabawić. Już niedługo, bo 15 sierpnia odbędzie się IX Ogólnopolski Festiwal Disco Polo- Disco Mazovia 2019 Mościbrody!

Na scenie wystąpi cała śmietanka ze świata disco polo. Wśród nich będzie sam król, Zenek Martyniuk wraz z zespołem Akcent. Nie zabraknie także Andre, który słynie ze swojej Aleksandry. Oczywiście pośród topowych wykonawców muzyki disco polo będzie również przystojny wokalista Dejw, Miły Pan i Łobuzy.

Na takiej imprezie nie mogłoby też zabraknąć odkrycia roku w branży muzycznej, czyli Daj to Głośniej. Wydarzenie zapowiada się bardzo obiecująco! Rozpocznie się o godzinie 13:00, a poprowadzi je piękny i boski Zbyszek Perkowski, wraz z Pawłem „Konijo” Konnak. Nie może was tam zabraknąć!

Zobacz również: Sławomir Świerzyński dziadkiem na medal?! Gwiazdor disco polo zorganizował wnukom niesamowitą niespodziankę!

Będziecie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO
  2. Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!
  3. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.