Reklama


Reklama

Śmiertelny wypadek na drodze! Popularny zespół disco polo o krok od dramatu!

2020-04-22T22:04:00+02:00 Śmiertelny wypadek na drodze! Popularny zespół disco polo o krok od dramatu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/smiertelny-wypadek-na-drodze-popularny-zespol-disco-polo-o-krok-od-dramatu-1587546657.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Samo oczekiwanie na prokuratora miało trwać około 3-4 godziny, a kolejne 4 by ruszyć.

Reklama

Mimo, że obecnie rozjazdy koncertowe zespołów disco polo są zawieszone, to w niedalekiej przeszłości tysiące kilometrów pokonywane, by zagrać dla ukochanych fanów, często niosły ze sobą wiele przygód, czasem zabawnych, radosnych, a czasem wyjątkowo tragicznych.

Zobacz również: Zenon Martyniuk na ostatniej prostej! Król disco polo przygotował nowość! Fani zachwyceni!

Jakiś czas temu zespół Playboys relacjonował na swoim profilu przygodę z serii niestety tych dramatycznych. Formacja podczas podróży na jeden ze swoich występów natrafiła na wypadek śmiertelny na drodze.

W jednej chwili okazało się, że koncert w jednym z klubów jest mocno zagrożony, ponieważ samo oczekiwanie na prokuratora miało trwać około 3-4 godziny, a kolejne 4 by ruszyć.

Zapas czasowy jaki zakładają „plejbojsi” przed wyjazdem, to 2 h, zatem prosta matematyka wykluczyła ich dojazd na czas. „Sytuacja jest naprawdę kryzysowa” napisał Kuba Urbański, jednak zespół znalazł plus w całym tym złym zdarzeniu -„jedyne co nas pociesza to fakt, że byliśmy te kilkaset metrów za tymi autami" napisał zespół na swoim profilu.

Ostatecznie okazało się, że artyści dotarli do celu i odegrali swój koncert. Szybko przekonaliśmy się jak bardzo niebezpieczna potrafi być praca naszych gwiazd.

Życzymy w takim razie tyle samo wyjazdów, co powrotów!

Zobacz również: Nowa produkcja gwiazdy disco polo robi niesamowitą furorę! Aż iskry lecą!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo udostępnił nagie zdjęcie z żoną! Są w intymnym uścisku!
  2. Dawid Narożny deklasuje konkurencje?! Jego Premiera jest już w sieci! Stanie się wielkim hitem disco polo?!
  3. Wokalistka disco polo odsłoniła dekolt! Artystka śmiało skupia uwagę na piersiach!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.