2023-07-16T20:03:00+02:00 Sławomir Zapała: Artysta, żona, rodzice! Najważniejsze informacje! Sławomir Zapała - znany artysta i aktor. Poznaj jego życie prywatne, żonę, dzieci i karierę. Dowiedz się więcej o popularnym piosenkarzu i prezenterze. https://disco-polo.info/uploads/news/slawomir-zapala-artysta-zona-rodzice-najwazniejsze-informacjejpg.jpg Disco-Polo.info

Sławomir Zapała: Artysta, żona, rodzice! Najważniejsze informacje!


Sławomir Zapała - znany artysta i aktor. Poznaj jego życie prywatne, żonę, dzieci i karierę. Dowiedz się więcej o popularnym piosenkarzu i prezenterze.

Autor: Adam Begier, 16 Lipiec 2023  20:03
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Sławomir Zapała: Artysta, żona, rodzice! Najważniejsze informacje!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Sylwia Kossakowska podbija scenę! Zobacz jej niesamowity koncert w Rościnno i największe hity!
 2. Goka w nowym singlu „Kosmos” – Energetyczny Hit!
 3. Zenon Martyniuk zaskakuje! Nowy hit "Bez Ciebie nie ma nas" połączył disco polo z latino - fani są zachwyceni!
Reklama

  Kim jest Sławomir Zapała?

  Sławomir Zapała to znany polski artysta, który zdobył popularność zarówno jako aktor, jak i piosenkarz. Jego twórczość, w tym takie hity jak "Miłość w Zakopanem" czy "Weselny Pyton", zdobyły serca wielu fanów muzyki rozrywkowej. Zapała doskonale odnajduje się również w roli prezentera telewizyjnego, prowadząc programy takie jak "Big Music Quiz", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i biorąc udział w "Tańcu z Gwiazdami". Ponadto, możemy go również kojarzyć z jego występów aktorskich w filmach, takich jak "Karol. Człowiek, który został papieżem", "Hotel 52", "Ojciec Mateusz" czy "Na dobre i na złe".

  Sławomir Zapała Żona

  Magda Kajrowicz jest żoną Sławomira Zapały. Urodziła się w 1984 roku w Krakowie i jest absolwentką PWST im. Ludwika Solskiego w tym samym mieście. Para poznała się w Stanach Zjednoczonych, gdzie oboje pracowali jako aktorzy. Obecnie Kajrowicz często występuje u boku Sławomira na największych scenach w Polsce.

  Sławomir Zapała Dzieci

  Sławomir Zapała jest szczęśliwym ojcem syna o imieniu Kordian, który przyszedł na świat w 2016 roku. Dla artysty rodzina odgrywa ważną rolę, a jego syn jest oczkiem w głowie.

  Sławomir Zapała Rodzice

  Rodzice Sławomira Zapały, Józef i Andrzej Zapała, również budzą zainteresowanie internautów. Ojciec Sławomira, Józef, był góralem i muzykiem, grającym na gitarze, trąbce i akordeonie. Natomiast matka artysty jest pielęgniarką. Rodzina Zapałów pochodzi z wsi Konina w województwie małopolskim.

  Sławomir Zapała Miejsce zamieszkania

  Po wielu latach spędzonych w Stanach Zjednoczonych, Sławomir Zapała obecnie mieszka w Krakowie, gdzie kontynuuje swoją karierę. Miasto to jest również miejscem, w którym odnalazł miłość swojego życia - Magdę Kajrowicz.

  Sławomir Zapała - Wiek 

  Sławomir Zapała urodził się 19 marca 1983 roku, co oznacza, że w 2023 roku będzie obchodził swoje 40. urodziny. Mimo młodego wieku, zdążył już osiągnąć wiele sukcesów zarówno jako aktor, jak i piosenkarz. Jego twórczość przyniosła mu ogromne uznanie i popularność wśród publiczności.

  Sławomir Zapała - Majątek

  Informacje na temat majątku Sławomira Zapały są trudne do zweryfikowania. Istnieją różne spekulacje na ten temat, jednak artysta sam nie ujawnił publicznie swojego majątku. Niektóre media sugerują, że dzięki sukcesowi singla "Miłość w Zakopanem" Zapała mógł zgromadzić znaczną fortunę, jednak te informacje nie zostały potwierdzone.

  Sławomir Zapała to wszechstronny artysta, który zyskał ogromną popularność wśród fanów muzyki i filmu. Jego talenty jako aktora, piosenkarza i prezentera sprawiają, że jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów w Polsce. Przez wiele lat ciężkiej pracy, Sławomir Zapała zdobył szerokie grono fanów, którzy czekają na kolejne jego występy i nowe produkcje.

  Reklama

  SŁAWOMIR - 240/H

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Gorąca Premiera: Edyta Jończyk z piosenką "Dolina"
  2. Sławomir Świerzyński Bayer Full szokuje na TikToku! Wykonanie "BFF" Young Leosi stało się viralem! Będzie duet?
  3. VIDEO: Matt Palmer królem występów na żywo?! Publiczność przed sceną oszalała! Ten HIT "Będę Twym Aniołem" śpiewali wszyscy
  4. "Mleczko" gwiazd disco polo Top Girls podbija internet! Ta piosenka to prawdziwy HIT?! Miliony na koncie wokalistek!
  5. Goka w nowym singlu „Kosmos” – Energetyczny Hit!
  6. Nowość na Scenie Disco Polo: Dżasta z utworem "Czułe Słowa"
  7. Nowa wersja przeboju "Bogini" Bartosza Jagielskiego podbija rynek disco polo! Ta wersja to HIT?!
  8. Papi z nowym hitem! "Wino i Róże" zachwyca fanów disco polo

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie