2019-03-17T22:17:00+01:00 Sławomir z nowym teledyskiem! Nowość pt. "Weekendowy Korsarz" gorącym hitem?! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/03/slawomir-z-nowym-teledyskiem-nowosc-pt-weekendowy-korsarz-goracym-hitem-1552855548.jpg

Sławomir z nowym teledyskiem! Nowość pt. "Weekendowy Korsarz" gorącym hitem?!

Redakcja , 17 Marzec 2019  22:17

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Sławomir z nowym teledyskiem! Nowość pt. "Weekendowy Korsarz" gorącym hitem?!
Źródło zdjęć: FaceBook - Sławomir
Reklama

Nowa propozycja od Sławomira podbije polski internet?!

Reklama

Sławomir to niewątpliwie rozpoznawalna gwiazda muzyki. Jego przeboje takie jak "Ty mała znów zarosłaś", czy "Miłość w Zakopanem" kocha miliony Polaków, którzy dość długo musieli czekać na nowość od swojego ulubieńca.

Zobacz również: Popularny gwiazdor disco polo został ojcem! Poród trwał ponad 42 godziny! Artysta pokazał zdjęcie syna!

Lada moment na rynku pojawi się nowy teledysk od Sławomira. Będzie to teledysk do premierowej piosenki pt. "Weekendowy Korsarz". Jak zdradził sam zainteresowany ma to być najdroższy teledysk w historii Sławomira. Klip do nowej produkcji będzie dostępny w urodziny Zapały tj. we wtorek 19 marca.

Cześć tu Sławomir. Zgodnie z naszą tradycją w moje urodziny 19 marca planujemy dla WAS premierę naszej najnowszej piosenki "Weekendowy Korsarz" oraz teledysku, który wyreżyserowała i wymyśliła Kajra a skamerował go Marek Szutta. Po raz pierwszy na kamerze filmowej i przy współpracy z marką, której jestem ambasadorem
U mnie w lodówce już się chłodzi z tej okazji.
Bądźcie razem z nami.

- czytamy na wydarzeniu z okazji premiery nowego klipu Sławomira!

W teledysku oprócz Sławomira i Kajry zobaczymy ciekawych gości, a sama klip miał kosztować około 50 tysięcy dolarów! Co ciekawe zdjęcia do nowego wideo trwały, aż 5 dni.

Zobacz również: Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca smukłą figurą i zgrabnymi nogami! To najbardziej ponętna wokalistka?

Czy nowa propozycja okaże się nowym hitem polskiej muzyki rozrywkowej? Dowiemy się lada moment. 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Prowokacja w disco polo?! Popularny wokalista zaskoczył fanów wyjątkową produkcją!
  2. Pierwszy koncert Top Girls w nowym składzie! Urocze gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności! | VIDEO
  3. Wiatr odsłonił zgrabne i niezwykle ponętne nogi ślicznej gwiazdeczki disco polo! Wygląda niczym Marilyn Monroe?!
  4. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
  5. Co za podobieństwo! Marcin Miller – Boys pokazał swoją mamę. Gwiazdor nie ukrywa swojej wielkiej miłości do rodziny!
  6. Prześliczne dziewczyny ze Szpilek zapozowały w krótkich miniówkach! 'Wow ale piękności!' - komentują fani disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami