Reklama


Reklama

Sławomir Świerzyński rehabilituje się po poważnej operacji!

2020-03-25T15:40:00+01:00 Sławomir Świerzyński rehabilituje się po poważnej operacji! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/juz-niedlugo-zatanczy-na-weselu-1585063725.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/bayerfull
Reklama


Ogólna

– Najtrudniej się rozruszać rano. Po południu czuję się znakomicie – podkreśla

Reklama

Długo przygotowywał się do operacji drugiego stawu biodrowego. Ale był pewny, że stanie na nogi równie szybko, jak za pierwszym razem. – Poprzednio lekarze mówili, że przez sześć tygodni będę musiał chodzić o kulach.

Zobacz również: Wokalistka disco polo w ciężkiej sytuacji! Gwiazda potrzebuje pomocy fanów!

Zaskoczyłem ich i już po dwóch stałem na scenie. Tym razem będzie tak samo – zapewnia „Na żywo” Sławomir Świerzyński. Lider grupy Bayer Full już pod koniec marca zamierza być na planie „Disco Band Weselny Show” Wstrzymano premierę nowego programu disco polo! Emisja przeniesiona o kilka miesięcy! )

Rehabilituję się przez kilka godzin dziennie. Bo wiem, że zdjęcia nie mogą się odbyć beze mnie. W czasie show też tańczymy i śpiewamy, więc muszę być w formie – mówi ze śmiechem artysta. Na szczęście, wygląda na to, że wszystko przebiegnie zgodnie z jego oczekiwaniami.

Po operacji dochodzi do siebie błyskawicznie i już zaczął się przemieszczać o kulach. – Najtrudniej się rozruszać rano. Po południu czuję się znakomicie – podkreśla.

Zobacz również: Ogromne problemy gwiazd disco polo! Podszywa się pod nich oszust który grozi innym!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Szokująca rozmowa gwiazdora disco polo z fanem! Ciężko pozbierać się po słowach, które padły w rozmowie!
  2. Piękna opowieść o uczuciach wokalisty disco polo! Internauci zachwyceni, komentują to w sieci!
  3. Uczta dla oczu! Przepiękna artystka znana z disco polo kusi w staniku i rozpiętej koszuli!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.