2020-10-26T15:35:00+01:00 SŁAWOMIR spełnił swoje wielkie marzenie! Karja nie podzielała entuzjazmu męża! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/utalentowany-gwiazdor-rock-polo-spelnia-swoje-wielkie-marzenie-1603445517.jpg

SŁAWOMIR spełnił swoje wielkie marzenie! Karja nie podzielała entuzjazmu męża!

Redakcja , 26 Październik 2020  15:35
SŁAWOMIR spełnił swoje wielkie marzenie! Karja nie podzielała entuzjazmu męża!
Źródło zdjęć: instagram.com/slawomir_gwiazda_rock_polo/
Reklama

Artysta znany z rock polo czekał na tę chwile bardzo długo! W końcu nadeszła

Reklama

Każdy z nas ma jakieś marzenia. Jedne z nich można spełnić niemalże od razu, na inne trzeba zaczekać, a jeszcze kolejne wydają się być wręcz nierealne. Ten Artysta związany z  nurtem disco polo był bardzo wytrwały dzięki czemu jedno z jego marzeń stało się rzeczywistością!

Zobacz również: Prześliczna żona gwiazdora disco polo zachwyca swoim pięknem. Pani Gazda wygląda jak Anioł!

Sławomir to już legendarna gwiazda w świecie muzyki. Każdy kolejny utwór Artysty jest jeszcze lepszy od poprzedniego. W połowie października wraz z żoną wypuścili na rynek nowy krążek, zawierający takie hity jak „Weselny pyton”, czy „Totalny love”. Taki sukces, to z pewnością spełnienie marzeń tak wybitnego Artysty. Na swoim Instagramie zdradził fanom, o czym marzył od roku.

Sławomir jest fanem dwóch kółek, jak możecie podpatrzeć na zdjęciu na jego Instagramie. O motorze marzył od roku, jednak Kajra nie podzielała entuzjazmu męża. Nic w tym dziwnego, na pewno kierowały nią obawy i troska o zdrowie i życie męża. Sławomir jednak konsekwentnie wałkował ten temat, bo w końcu jego piękna żona zgodziła się za zakup! I właśnie w taki sposób Sławomir stał się jednym z najszczęśliwszych mężczyzn na ziemi, spełnił marzenie muzyczne i motoryzacyjne. Mieć taką żonę, to jak mieć najcenniejszy skarb na świecie!

Zobacz również: Znany producent odświeżył wielki przebój grupy Classic! Ta piosenka disco polo to legenda! Jak brzmi teraz?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gwiazda disco polo zachwyciła wyglądem! Jej stroje są inspiracją dla wielu kobiet!
  2. Szalona fryzura Magdy Narożnej! Tak królowa disco polo jeszcze nie wyglądała!
  3. Specjalny występ Marcina Millera w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”
  4. Dubaj! Znany wokalista disco polo zespołu Classic był blisko wielkiej tragedii! Wszystko działo się na Jego oczach!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama