Reklama


Reklama

SŁAWOMIR spełnił swoje wielkie marzenie! Karja nie podzielała entuzjazmu męża!

2020-10-26T15:35:00+01:00 SŁAWOMIR spełnił swoje wielkie marzenie! Karja nie podzielała entuzjazmu męża! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/utalentowany-gwiazdor-rock-polo-spelnia-swoje-wielkie-marzenie-1603445517.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/slawomir_gwiazda_rock_polo/
Reklama


Życie gwiazd

Artysta znany z rock polo czekał na tę chwile bardzo długo! W końcu nadeszła

Reklama

Każdy z nas ma jakieś marzenia. Jedne z nich można spełnić niemalże od razu, na inne trzeba zaczekać, a jeszcze kolejne wydają się być wręcz nierealne. Ten Artysta związany z  nurtem disco polo był bardzo wytrwały dzięki czemu jedno z jego marzeń stało się rzeczywistością!

Zobacz również: Może będzie Wam wstyd! Tak wokalistka disco polo apeluje do swoich fanów!

Sławomir to już legendarna gwiazda w świecie muzyki. Każdy kolejny utwór Artysty jest jeszcze lepszy od poprzedniego. W połowie października wraz z żoną wypuścili na rynek nowy krążek, zawierający takie hity jak „Weselny pyton”, czy „Totalny love”. Taki sukces, to z pewnością spełnienie marzeń tak wybitnego Artysty. Na swoim Instagramie zdradził fanom, o czym marzył od roku.

Sławomir jest fanem dwóch kółek, jak możecie podpatrzeć na zdjęciu na jego Instagramie. O motorze marzył od roku, jednak Kajra nie podzielała entuzjazmu męża. Nic w tym dziwnego, na pewno kierowały nią obawy i troska o zdrowie i życie męża. Sławomir jednak konsekwentnie wałkował ten temat, bo w końcu jego piękna żona zgodziła się za zakup! I właśnie w taki sposób Sławomir stał się jednym z najszczęśliwszych mężczyzn na ziemi, spełnił marzenie muzyczne i motoryzacyjne. Mieć taką żonę, to jak mieć najcenniejszy skarb na świecie!

Zobacz również: Artysta disco polo zdradził nowe szczegóły dotyczące jego dalszej kariery!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Głęboki dekolt i kuse majtki - wokalistka disco polo kusi w skąpym bikini!
  2. Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!
  3. Gwiazdy disco polo przepraszają za niefortunne słowa Sławomira Świerzyńskiego.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.