Reklama


Reklama

Sławomir opublikował niezwykłe nagranie! Gwiazdor odłamu disco polo nadciąga z pomocą!

2020-07-07T18:20:00+02:00 Sławomir opublikował niezwykłe nagranie! Gwiazdor odłamu disco polo nadciąga z pomocą! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/gwiazdor-odlamu-disco-polo-nadciaga-z-pomoca-slawomir-opublikowal-niezwykle-nagranie-1594056869.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/slawomir_gwiazda_rock_polo/
Reklama


Życie gwiazd

Sławomir opublikował na swoim kanale animowany film, który jest swoistym wołaniem o pomoc dla pewnego strażaka

Reklama

Gwiazdy disco polo bardzo często angażują się w rożnego rodzaju akcje pomocowe. Potrzebujący, już niejednokrotnie mogli dowiedzieć się, jak wielkie i szlachetne jest serce artystów. Koncerty charytatywne, czy zbiórki pieniędzy, to tylko niektóre z form wsparcia, które przez lata płynęły od największych przedstawicieli muzyki tanecznej.

Zobacz również: Sukces goni sukces! Spektakularne osiągnięcie wokalistek disco polo - Top Girls!

Tym razem z odsieczą idzie wielki gwiazdor Rock Polo. Sławomir opublikował na swoim kanale animowany film, który jest swoistym wołaniem o pomoc dla pewnego strażaka, którego personalia zostały jedynie dla wiedzy wokalisty.

Produkcja przedstawia akcję strażacką od wywołania alarmu, do wejścia do wozu...okazuje się jednak, że zamiast samochodu do dyspozycji dzielnego druha, którego w obrazkowej produkcji odgrywa postać Sławomira, pozostaje tylko rower! W opisie pod filmem dowiadujemy się o co dokładnie chodzi: „Fani Sławomira tworzą piękną społeczność. Jeden z nas to dzielny strażak, który marzy o sprawnym wozie, do ratowania ludzi. Wesprzyjmy go razem.

LINK do zbiórki https://wspieram.to/ospdubno

Pokażmy, że szanujemy jego misję i nie jest sam...”, apeluje prekursor Rock Polo. Tą niezwykłą historię maluje życie, a my możemy wziąć kolorową kredkę i nadać jej pozytywny przebieg. Dołączamy zatem do manifestu Sławomira i prosimy o wsparcie dla heroicznego strażaka.

Zobacz również: Dawid Narożny deklasuje konkurencje?! Jego Premiera jest już w sieci! Stanie się wielkim hitem disco polo?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo podbije tym rynek muzyczny?! Tej premiery od zespołu Bayera nie można przegapić!
  2. Biust gwiazdy disco polo znów na ustach wszystkich. Nie bez powodu...!
  3. Popularna wokalistka disco polo uczy młode pary pierwszego tańca!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.