2020-11-25T15:45:00+01:00 Sławomir nienawidzi świąt?! Gwiazdor śpiewa o tym w najnowszej produkcji "Karpiomir" https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/jak-ja-nienawidze-swiat-mocne-slowa-slawomira-zobaczcie-najnowsza-propozycje-od-gwiazdora-1606071995.jpg

Sławomir nienawidzi świąt?! Gwiazdor śpiewa o tym w najnowszej produkcji "Karpiomir"

Redakcja , 25 Listopad 2020  15:45
Sławomir nienawidzi świąt?! Gwiazdor śpiewa o tym w najnowszej produkcji "Karpiomir"
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Na uwagę zasługuje mnogość gwiazd w klipie Sławomira. Jedną z głównych ról ponownie odgrywa Krzysztof Ibisz

Reklama

Muzyka disco polo, przez lata swojego istnienia przeszła pewną transformację. Od brzemienia bez ozdobników i totalnie prostej struktury, co oczywiście także miało i nadal ma swój urok, doszliśmy do etapu gdzie każdy utwór, to nabita nowoczesnością kompozycja.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo TOP GIRLS założyła własny biznes! Wielkie otwarcie już w maju! Poznajcie ofertę Pauli Karpowicz!

Dodatkowo, melodie stricte disco polo, stały się kręgosłupem dla nieco innych, lecz bardzo mocno zbliżonych gatunków. Jednym z nich jest Rock Polo. Prekursorem i największym przedstawicielem tego nurtu, jest Sławomir. Znany i lubiany showman, który sceniczne deski i serca fanów podbija wraz z prześliczną małżonką, Kajrą.

Artyści mają na koncie mnóstwo przebojów. Ich rozpędzona kariera, nie zwalnia ani na chwilę. W sieci właśnie pojawiła się nowa muzyczna treść od pary, która tym razem „ufundowała” fanom utwór przy współpracy z grupą Letni. Kompozycja pt. „Karpiomir” zaskakuje tematyką. Piosenka ma bowiem charakter pastorałki.

Opowiada o świątecznym, niekoniecznie pozytywnym nastroju. Treść refrenu jasno na to wskazuje „Jak ja nienawidzę świąt...”. Kawałek stoi na najwyższym muzycznym poziomie.

Na uwagę zasługuje mnogość gwiazd w klipie Sławomira. Jedną z głównych ról ponownie odgrywa Krzysztof Ibisz. Po więcej treści i brzmieniowych wrażeń, odsyłamy Was bezpośrednio do produkcji!

Nie przegapcie tego hitu.

Zobacz również: Znana wokalistka disco polo wyleciała na rajskie wakacje. Gwiazda pochwaliła się gorącymi zdjęciami!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Jurorzy wzruszeni! Magda Narożna wygrała odcinek TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO!
  2. Mega ponętna Żona znanego gwiazdora disco polo podbija internet! Jej zdjęcia robią furorę w sieci!
  3. Solowa premiera liderki znanej grupy disco polo! Co na to fani "Daj to Głośniej"?!
  4. HOT! Gwiazda znana z branży disco polo w gorącej odsłonie! Fani pod wielkim wrażeniem!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama