Reklama
Polecamy


Reklama

Sławomir „Na ławeczce” Jakuba Rutki

2016-03-15T14:46:55+01:00 Sławomir „Na ławeczce” Jakuba Rutki https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/03/slawomir.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Tym razem pojawił się na jednej z najpopularniejszych ławeczek w naszym kraju, gdzie przepytał go prowadzący Jakub Rutka. Sławomirowi towarzyszyła piękna żona Kajra.   Autor hitu „Megiera” opowiedział nie tylko o swojej muzycznej ...

Reklama

Tym razem pojawił się na jednej z najpopularniejszych ławeczek w naszym kraju, gdzie przepytał go prowadzący Jakub Rutka. Sławomirowi towarzyszyła piękna żona Kajra.

 

Autor hitu „Megiera” opowiedział nie tylko o swojej muzycznej przygodzie, ale także min. o tym jak poznał wybrankę swojego serca.

 

Jeżeli jesteście ciekawi i chcecie kolejny raz usłyszeć słynne już „Cześć tu Sławomir” to koniecznie zobaczcie poniższe wideo.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo ogoliła sobie włosy!? Efekt jest znakomity! ZOBACZCIE ZDJĘCIA!
  2. Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!
  3. Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.