Reklama


Reklama

Sławomir i Kajra odkryli skrywane tajemnice! Bez skrępowania wdali się w szczegóły!

2020-11-01T12:36:00+01:00 Sławomir i Kajra odkryli skrywane tajemnice! Bez skrępowania wdali się w szczegóły! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/z-kim-slawomir-zatrzasnalby-sie-w-windzie-i-bez-jakiej-czesci-garderoby-nie-wyobraza-sobie-zycia-znamy-odpowiedzi-na-te-pytania-1603966612.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/slawomir_gwiazda_rock_polo/
Reklama


Życie gwiazd

Popularne gwiazdy muzyki ujawniły skrywane ciekawostki ze swojego życia

Reklama

W świecie muzyki disco polo gwiazdy nie zawsze dzielą się różnymi ciekawostkami ze swojego życia. Czasami jest to spowodowane chęcią bycia tajemniczym, a czasami dlatego, że cenią sobie prywatność. Są jednak Artyści, którzy mają ogromny dystans do siebie samych i na wszelkie pytania chętnie odpowiadają!

Zobacz również: Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!

Sławomir i Kajra, bez wątpienia najbardziej przebojowa para w świecie muzyki disco polo, zostali zaproszeni do Radia WAWA. Wzięli tam udział w serii szybkich pytań, które sami sobie wylosowali. Pytania były różne, lecz każde z nich zdradzało jakiś smaczek z życia Artystów. Przyznanie się do pewnych rzeczy wymagało nie lada odwagi, lecz ani Kajra, ani Sławomir nie mieli z tym najmniejszego problemu!

Artyści wylosowali m.in. pytanie „Bez której części garderoby nie moglibyście żyć?” Oboje zgodnie odpowiedzieli, że bez skarpetek! Nic dziwnego, w końcu idzie zima, można obyć się bez czapki czy rękawiczek, ale zimnych stóp nikt nie lubi. Małżeństwo było także zgodne co do innego pytania: „Z kim chcielibyście się zatrzasnąć w windzie?” Oboje podali taką samą odpowiedź – z Brianem Mayem, członkiem zespołu Queen! Pytań padło o wiele więcej, jeśli jesteście ciekawi, kim Artyści chcieli być będąc dziećmi, lub jaka była najbardziej szalona rzecz, którą zrobili, to odpowiedź znajdziecie poniżej!

Zobacz również: Może będzie Wam wstyd! Tak wokalistka disco polo apeluje do swoich fanów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!
  2. W sieci pojawił się hymn narodowy w imprezowym klimacie. Disco polo nie przestaje zaskakiwać.
  3. Wokalistka disco polo żadnej pracy się nie boi! Gwiazda opublikowała w sieci zaskakujące zdjęcie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.