2020-11-01T12:36:00+01:00 Sławomir i Kajra odkryli skrywane tajemnice! Bez skrępowania wdali się w szczegóły! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/z-kim-slawomir-zatrzasnalby-sie-w-windzie-i-bez-jakiej-czesci-garderoby-nie-wyobraza-sobie-zycia-znamy-odpowiedzi-na-te-pytania-1603966612.jpg

Sławomir i Kajra odkryli skrywane tajemnice! Bez skrępowania wdali się w szczegóły!

Redakcja , 01 Listopad 2020  12:36
Sławomir i Kajra odkryli skrywane tajemnice! Bez skrępowania wdali się w szczegóły!
Źródło zdjęć: instagram.com/slawomir_gwiazda_rock_polo/
Reklama

Popularne gwiazdy muzyki ujawniły skrywane ciekawostki ze swojego życia

Reklama

W świecie muzyki disco polo gwiazdy nie zawsze dzielą się różnymi ciekawostkami ze swojego życia. Czasami jest to spowodowane chęcią bycia tajemniczym, a czasami dlatego, że cenią sobie prywatność. Są jednak Artyści, którzy mają ogromny dystans do siebie samych i na wszelkie pytania chętnie odpowiadają!

Zobacz również: Muzyczny manifest gwiazdora disco polo. Artysta ma dość! Co na to fani?!

Sławomir i Kajra, bez wątpienia najbardziej przebojowa para w świecie muzyki disco polo, zostali zaproszeni do Radia WAWA. Wzięli tam udział w serii szybkich pytań, które sami sobie wylosowali. Pytania były różne, lecz każde z nich zdradzało jakiś smaczek z życia Artystów. Przyznanie się do pewnych rzeczy wymagało nie lada odwagi, lecz ani Kajra, ani Sławomir nie mieli z tym najmniejszego problemu!

Artyści wylosowali m.in. pytanie „Bez której części garderoby nie moglibyście żyć?” Oboje zgodnie odpowiedzieli, że bez skarpetek! Nic dziwnego, w końcu idzie zima, można obyć się bez czapki czy rękawiczek, ale zimnych stóp nikt nie lubi. Małżeństwo było także zgodne co do innego pytania: „Z kim chcielibyście się zatrzasnąć w windzie?” Oboje podali taką samą odpowiedź – z Brianem Mayem, członkiem zespołu Queen! Pytań padło o wiele więcej, jeśli jesteście ciekawi, kim Artyści chcieli być będąc dziećmi, lub jaka była najbardziej szalona rzecz, którą zrobili, to odpowiedź znajdziecie poniżej!

Zobacz również: Artysta disco polo przegrał walkę z ciężką chorobą! Gwiazdor nie miał szans w tej nierównej walce!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Pierwszy milion na koncie znanej gwiazdy disco polo! Przepiękna artystka nie kryje radości!
  2. Wyjątkowy duet w disco polo! Artyści podbiją tym utworem listy przebojów?! Fani zachwyceni!
  3. Gorąca składanka hitów disco polo na majówkę! Prawdziwa gratka dla słuchaczy!
  4. Piękna gwiazda disco polo pokazała się w skąpym bikini! Fanom opadły szczęki!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama