Reklama
Polecamy


Reklama

Skończy się sądem!? Ciąg dalszy afery z Orkiestrą w rytmie disco!

2018-02-13T12:45:00+01:00 Skończy się sądem!? Ciąg dalszy afery z Orkiestrą w rytmie disco! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/02/skonczy-sie-sadem-ciag-dalszy-afery-z-orkiestra-w-rytmie-disco-1518521535.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Ogólna

Miała być wielka trasa koncertowa, wyszło inaczej! Sprawa najprawdopodobniej zakończy się w sądzie!

Reklama

10 lutego w Bydgoszczy odbyła się Gala Disco Polo, gdzie bawiło się kilka tysięcy osób w rytm największych przebojów disco polo. Trzy tygodnie wcześniej miało odbyć się wydarzenie "Orkiestra w rytmie disco". Niestety impreza nie doszła do skutku o czym informowaliśmy Was na łamach naszego serwisu. 

Poszkodowani w tej sytuacji są nie tylko zespoły Boys, Piękni i Młodzi, Weekend, Bayer Full oraz Mix Dance, ale również Łódzka Orkiestra Filmowa, która przygotowywała się od dłuższego czasu do tego wydarzenia.

Na imprezę, która odbyła się 10 lutego zareagowali przedstawiciele orkiestry:

My również mieliśmy grać w Bydgoszczy, koncerty odwołane ponieważ organizator twierdził, że zbyt mało osób było zainteresowanych wydarzeniem, a inna agencja potrafiła zapełnić bydgoską halę łuczniczkę bez problemu raptem 3 tygodnie później.
Wzywamy Panią Anetę Króliczek i Agencję Koncertowo-Wydawniczą Good Crew do zapłaty za odwołane koncerty,do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy od niej pieniędzy, nasz prawnik kontaktował się z prawnikiem Pani Anety Króliczek, ale niestety nagle rozmowy z ich strony umilkły.

Cała sytuacja najprawdopodobniej zakończy się w sądzie.

Przypominamy oświadczenie muzyków.

My niżej podpisani, wykonawcy koncertów w ramach trasy „ORKIESTRA W RYTMIE DISCO ,wspólnie oświadczamy, że koncerty, które miały odbyć się w styczniu oraz lutym w ramach wyżej wymienionej trasy koncertowej nie odbędą się z winy organizatora – Agencji Koncertowo-Wydawniczej Good Crew, której właścicielem jest Pani Aneta Króliczek. Agencja ta poinformowała nas z dniem dzisiejszym (15.01.2018r.), że nie poradziła sobie z promocją koncertów tzn. nie sprzedała wystarczającej ilości biletów, przez co odwołuje trasę. Nie jest to pierwsza zmiana terminu koncertów z winy Agencji. Podobna sytuacja miała miejsce 5 grudnia kiedy to Pani Aneta Króliczek przyjechała na próbę generalną i oznajmiła, że koncerty grudniowe zostają przeniesione na luty z powodu choroby jednego z wykonawców co było kłamstwem. Wszyscy wykonawcy w tamtym czasie byli zdrowi na co są dowody. Wszyscy zostaliśmy oszukani, nie mniej jednak przez profesjonalizm, wielką chęć zrealizowania projektów oraz przez szacunek dla fanów daliśmy Agencji jeszcze jedną szansę, z której niestety nie skorzystała. Chcieliśmy nadmienić, że 14 grudnia Pani Aneta Króliczek dostała fakturę za karę umowną na podstawie ugody z dnia 5.12.2017r., która miała być rekompensatą za koncerty które się nie odbyły a przed którymi zostały wykonane próby i przygotowany materiał koncertowy. Wyrażamy wielkie ubolewanie, że koncerty się nie odbędą i wzywamy Panią Anetę Króliczek i firmę Good Crew do oficjalnych przeprosin fanów, którzy zakupili bilety, a którzy po raz kolejny będą musieli ubiegać się o zwrot pieniędzy oraz wzywamy do zapłaty należności względem nas wykonawców.

Z wyrazami szacunku, muzycy
Łódzkiej Orkiestry Filmowej

Reklama

Zobacz również

  1. Wokalista disco polo zakochany?! Dziewczyna Kordiana bije rekordy!
  2. Ponętne dziewczyny i klubowa premiera disco polo oczaruje wszystkich?! Posłuchajcie nowość pt. "Tylko tego chcę".
  3. Pilnie potrzebny był dźwig! Popularny gwiazdor disco polo w centrum nowego projektu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Zobacz nasz kanał na YT

Facebook

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.