Reklama
Polecamy


Reklama

Skończy się sądem!? Ciąg dalszy afery z Orkiestrą w rytmie disco!

2018-02-13T12:45:00+01:00 Skończy się sądem!? Ciąg dalszy afery z Orkiestrą w rytmie disco! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/02/skonczy-sie-sadem-ciag-dalszy-afery-z-orkiestra-w-rytmie-disco-1518521535.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Ogólna

Miała być wielka trasa koncertowa, wyszło inaczej! Sprawa najprawdopodobniej zakończy się w sądzie!

Reklama

10 lutego w Bydgoszczy odbyła się Gala Disco Polo, gdzie bawiło się kilka tysięcy osób w rytm największych przebojów disco polo. Trzy tygodnie wcześniej miało odbyć się wydarzenie "Orkiestra w rytmie disco". Niestety impreza nie doszła do skutku o czym informowaliśmy Was na łamach naszego serwisu. 

Poszkodowani w tej sytuacji są nie tylko zespoły Boys, Piękni i Młodzi, Weekend, Bayer Full oraz Mix Dance, ale również Łódzka Orkiestra Filmowa, która przygotowywała się od dłuższego czasu do tego wydarzenia.

Na imprezę, która odbyła się 10 lutego zareagowali przedstawiciele orkiestry:

My również mieliśmy grać w Bydgoszczy, koncerty odwołane ponieważ organizator twierdził, że zbyt mało osób było zainteresowanych wydarzeniem, a inna agencja potrafiła zapełnić bydgoską halę łuczniczkę bez problemu raptem 3 tygodnie później.
Wzywamy Panią Anetę Króliczek i Agencję Koncertowo-Wydawniczą Good Crew do zapłaty za odwołane koncerty,do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy od niej pieniędzy, nasz prawnik kontaktował się z prawnikiem Pani Anety Króliczek, ale niestety nagle rozmowy z ich strony umilkły.

Cała sytuacja najprawdopodobniej zakończy się w sądzie.

Przypominamy oświadczenie muzyków.

My niżej podpisani, wykonawcy koncertów w ramach trasy „ORKIESTRA W RYTMIE DISCO ,wspólnie oświadczamy, że koncerty, które miały odbyć się w styczniu oraz lutym w ramach wyżej wymienionej trasy koncertowej nie odbędą się z winy organizatora – Agencji Koncertowo-Wydawniczej Good Crew, której właścicielem jest Pani Aneta Króliczek. Agencja ta poinformowała nas z dniem dzisiejszym (15.01.2018r.), że nie poradziła sobie z promocją koncertów tzn. nie sprzedała wystarczającej ilości biletów, przez co odwołuje trasę. Nie jest to pierwsza zmiana terminu koncertów z winy Agencji. Podobna sytuacja miała miejsce 5 grudnia kiedy to Pani Aneta Króliczek przyjechała na próbę generalną i oznajmiła, że koncerty grudniowe zostają przeniesione na luty z powodu choroby jednego z wykonawców co było kłamstwem. Wszyscy wykonawcy w tamtym czasie byli zdrowi na co są dowody. Wszyscy zostaliśmy oszukani, nie mniej jednak przez profesjonalizm, wielką chęć zrealizowania projektów oraz przez szacunek dla fanów daliśmy Agencji jeszcze jedną szansę, z której niestety nie skorzystała. Chcieliśmy nadmienić, że 14 grudnia Pani Aneta Króliczek dostała fakturę za karę umowną na podstawie ugody z dnia 5.12.2017r., która miała być rekompensatą za koncerty które się nie odbyły a przed którymi zostały wykonane próby i przygotowany materiał koncertowy. Wyrażamy wielkie ubolewanie, że koncerty się nie odbędą i wzywamy Panią Anetę Króliczek i firmę Good Crew do oficjalnych przeprosin fanów, którzy zakupili bilety, a którzy po raz kolejny będą musieli ubiegać się o zwrot pieniędzy oraz wzywamy do zapłaty należności względem nas wykonawców.

Z wyrazami szacunku, muzycy
Łódzkiej Orkiestry Filmowej

Reklama

Zobacz również

  1. Lubiana wokalistka disco polo - Ewa (Basta) zdradza całą prawdę o swoim życiu
  2. Twórca hitu „Ona lubi pomarańcze” powtórzy swój wielki sukces?
  3. Nowy hit Zenona Martyniuka?! Znany producent szykuje niezwykłą produkcję!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Zobacz nasz kanał na YT

Facebook

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.