Reklama
Polecamy


Reklama

Skandal w disco polo! Imprezy odwołane! Muzycy domagają się zapłaty!

2018-01-16T20:11:00+01:00 Skandal w disco polo! Imprezy odwołane! Muzycy domagają się zapłaty! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/skandal-w-disco-polo-impreza-odwolana-muzycy-domagaja-sie-zaplaty-1516122450.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama

Ogólna

Nikt nie spodziewał się takiego scenariusza. Wszystko wskazuje na to, że sprawa najprawdopodobniej zakończy się w sądzie

Reklama

Dziś tj, 16 stycznia przed godziną 15:00 pojawiło się oświadczenie od organizatorów imprezy "Orkiestra w rytmie disco", w którym została podana informacja o odwołaniu całej trasy koncertowej.

Kilka chwil po opublikowaniu oświadczenia skontaktował się z nami przedstawiciel Łódzkiej Orkiestry Filmowej - Marcin Janusiak, który przekazał nam informację na temat całego tego wydarzenia. Poinformował o braku rozliczenia się z umów i nie tylko.

My niżej podpisani, wykonawcy koncertów w ramach trasy „ORKIESTRA W RYTMIE DISCO”, tj.
Łódzka Orkiestra Filmowa, wspólnie oświadczamy, że koncerty, które miały odbyć się w styczniu oraz lutym w ramach wyżej wymienionej trasy koncertowej nie odbędą się z winy organizatora – Agencji Koncertowo-Wydawniczej Good Crew, której właścicielem jest Pani Aneta Króliczek. Agencja ta poinformowała nas z dniem dzisiejszym (15.01.2018r.), że nie poradziła sobie z promocją koncertów tzn. nie sprzedała wystarczającej ilości biletów, przez co odwołuje trasę. Nie jest to pierwsza zmiana terminu koncertów z winy Agencji. Podobna sytuacja miała miejsce 5 grudnia kiedy to Pani Aneta Króliczek przyjechała na próbę generalną i oznajmiła, że koncerty grudniowe zostają przeniesione na luty z powodu choroby jednego z wykonawców co było kłamstwem. Wszyscy wykonawcy w tamtym czasie byli zdrowi na co są dowody. Wszyscy zostaliśmy oszukani, nie mniej jednak przez profesjonalizm, wielką chęć zrealizowania projektów oraz przez szacunek dla fanów daliśmy Agencji jeszcze jedną szansę, z której niestety nie skorzystała. Chcieliśmy nadmienić, że 14 grudnia Pani Aneta Króliczek dostała fakturę za karę umowną na podstawie ugody z dnia 5.12.2017r., która miała być rekompensatą za koncerty które się nie odbyły a przed którymi zostały wykonane próby i przygotowany materiał koncertowy. Wyrażamy wielkie ubolewanie, że koncerty się nie odbędą i wzywamy Panią Anetę Króliczek i firmę Good Crew do oficjalnych przeprosin fanów, którzy zakupili bilety, a którzy po raz kolejny będą musieli ubiegać się o zwrot pieniędzy oraz wzywamy do zapłaty należności względem nas wykonawców.

Cała sprawa wygląda bardzo niepokojąco i najprawdopodobniej skończy się w sądzie. O rozwoju tego wydarzenia będziemy informować Was na bieżąco

W projekcie  "Orkiestra w rytmie disco"  mieliśmy zobaczyć takie gwiazdy jak Boys, Weekend, Bayer Full, Piękni i Młodzi oraz Mix Dance.

Reklama

Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pokazała nowego członka rodziny! Jest przesłodki!
  2. Wokalista disco polo marzy o kolejnym dziecku!
  3. Przepiękne dziewczyny podbijają rynek disco polo! Zobaczcie gorącą premierę od Sensation


Zobacz również

Reklama

Reklama
Zobacz nasz kanał na YT

Facebook

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.