Reklama
Polecamy


Reklama

Skandal w disco polo! Imprezy odwołane! Muzycy domagają się zapłaty!

2018-01-16T20:11:00+01:00 Skandal w disco polo! Imprezy odwołane! Muzycy domagają się zapłaty! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/skandal-w-disco-polo-impreza-odwolana-muzycy-domagaja-sie-zaplaty-1516122450.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

Nikt nie spodziewał się takiego scenariusza. Wszystko wskazuje na to, że sprawa najprawdopodobniej zakończy się w sądzie

Reklama

Dziś tj, 16 stycznia przed godziną 15:00 pojawiło się oświadczenie od organizatorów imprezy "Orkiestra w rytmie disco", w którym została podana informacja o odwołaniu całej trasy koncertowej.

Kilka chwil po opublikowaniu oświadczenia skontaktował się z nami przedstawiciel Łódzkiej Orkiestry Filmowej - Marcin Janusiak, który przekazał nam informację na temat całego tego wydarzenia. Poinformował o braku rozliczenia się z umów i nie tylko.

My niżej podpisani, wykonawcy koncertów w ramach trasy „ORKIESTRA W RYTMIE DISCO”, tj.
Łódzka Orkiestra Filmowa, wspólnie oświadczamy, że koncerty, które miały odbyć się w styczniu oraz lutym w ramach wyżej wymienionej trasy koncertowej nie odbędą się z winy organizatora – Agencji Koncertowo-Wydawniczej Good Crew, której właścicielem jest Pani Aneta Króliczek. Agencja ta poinformowała nas z dniem dzisiejszym (15.01.2018r.), że nie poradziła sobie z promocją koncertów tzn. nie sprzedała wystarczającej ilości biletów, przez co odwołuje trasę. Nie jest to pierwsza zmiana terminu koncertów z winy Agencji. Podobna sytuacja miała miejsce 5 grudnia kiedy to Pani Aneta Króliczek przyjechała na próbę generalną i oznajmiła, że koncerty grudniowe zostają przeniesione na luty z powodu choroby jednego z wykonawców co było kłamstwem. Wszyscy wykonawcy w tamtym czasie byli zdrowi na co są dowody. Wszyscy zostaliśmy oszukani, nie mniej jednak przez profesjonalizm, wielką chęć zrealizowania projektów oraz przez szacunek dla fanów daliśmy Agencji jeszcze jedną szansę, z której niestety nie skorzystała. Chcieliśmy nadmienić, że 14 grudnia Pani Aneta Króliczek dostała fakturę za karę umowną na podstawie ugody z dnia 5.12.2017r., która miała być rekompensatą za koncerty które się nie odbyły a przed którymi zostały wykonane próby i przygotowany materiał koncertowy. Wyrażamy wielkie ubolewanie, że koncerty się nie odbędą i wzywamy Panią Anetę Króliczek i firmę Good Crew do oficjalnych przeprosin fanów, którzy zakupili bilety, a którzy po raz kolejny będą musieli ubiegać się o zwrot pieniędzy oraz wzywamy do zapłaty należności względem nas wykonawców.

Cała sprawa wygląda bardzo niepokojąco i najprawdopodobniej skończy się w sądzie. O rozwoju tego wydarzenia będziemy informować Was na bieżąco

W projekcie  "Orkiestra w rytmie disco"  mieliśmy zobaczyć takie gwiazdy jak Boys, Weekend, Bayer Full, Piękni i Młodzi oraz Mix Dance.

Reklama

Zobacz również

  1. Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej powraca do Ostródy! Fani disco polo zachwyceni!
  2. Marek Gwiazdowski (Mig) został ojcem! To najpiękniejszy prezent wokalisty disco polo na Walentynki!!
  3. Prawda wyszła na jaw! Tak Zenka Martyniuka postrzegają dzieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Zobacz nasz kanał na YT

Facebook

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.