2024-01-16T08:30:00+01:00 Skolim szczerze o ofercie sylwestrowej! Padły mocne słowa. Głos zabrała również babcia Króla LATINO! Skolim za kulisami Sylwestrowej Mocy Przebojów! Król latino pokazuje się z babcią! https://disco-polo.info/uploads/news/skolim-za-kulisami-sylwestrowej-mocy-przebojow-krol-latino-pokazuje-sie-z-babciajpg.jpg Disco-Polo.info

Skolim szczerze o ofercie sylwestrowej! Padły mocne słowa. Głos zabrała również babcia Króla LATINO!


Skolim za kulisami Sylwestrowej Mocy Przebojów! Król latino pokazuje się z babcią!

Autor: Adam Begier, 16 Styczeń 2024  08:30
Źródło zdjęć: Pomponik
Skolim szczerze o ofercie sylwestrowej! Padły mocne słowa. Głos zabrała również babcia Króla LATINO!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Premiera Defisa "Tylko dla Takiej" trafiła do sieci w nowej wersji! Fani komentują! Jak wyszło?!
 2. Mega Premiera: "Złoto" w wykonaniu Skolim, Defis, Zenek Martyniuk, Marcin Miller, MIG, Łobuzy, MiłyPan, Radek Liszewski, Magda Narożna, Sławomir
 3. Biały Miś rozkochał serca Polaków! Posłuchajcie, jak brzmi teraz wielki HIT disco polo w wykonaniu Top One! VIDEO
Reklama

  Za nami wielka impreza jaką był Sylwester. Na scenie w Chorzowie zaprezentowało się wiele gwiazd wielkiego formatu. Wśród artystów, którzy tego dnia zabawiali swoją muzyką fanów, znaleźli się także przedstawiciele nurtu disco polo-dance, m.in.  Skolim.

  SKOLIM O SYLWESTROWEJ MOCY PRZEBOJÓW

  Damian Glinka, dziennikarz serwisu Pomponik.pl podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów realizowanej przez telewizję Polsat, po występie „dopadł” Skolima oraz jego babcię, w celu przeprowadzenia z nim wywiadu. Młody wokalista otwarcie mówił o wydarzeniu. W rozmowie z Glinką oznajmił, że Sylwestrowa Moc Przebojów to fajne przedsięwzięcie, a każdy koncert był  sup.

  - Grałem dużo za granicą, ale ten Sylwester z Polsatem jest naprawdę fajny. Podoba mi się. Cieszę się, że jestem tutaj. Miałem propozycję też z drugiej stacji, ale przyjechałem tutaj. – mówi w rozmowie Konrad.

  SKOLIM: „To jest Polsat jednak. To jest renoma, to jest firma”

  Jak wspomniał sam artysta, skorzystał z oferty zaproponowanej przez telewizję Polsat. Damian Glinka kontynuował temat, dopytując, czemu akurat wokalista postanowił przyjąć zaproszenie do Chorzowa, a nie Zakopanego. Konrad podał dwa powody, które wpłynęły na jego decyzję.

  W rozmowie z Damianem Glinką, Konrad Skolimowski oznajmił:

  - Po pierwsze chyba ten wydawał mi się bardziej atrakcyjny, może mniej polityczny, może to śmiesznie brzmi, ale w dzisiejszych czasach może to też jest ważne, a po drugie: z powódek czysto ekonomicznych – kasa i druga rzecz, wiesz to jest Polsat jednak. To jest renoma, to jest firma”.

  POLSAT VS TVP – PORÓWNANIE IMPREZ WG SKOLIMA

  Konrad, przy okazji wywiadu dla Pomponik.pl, porównał obie imprezy: tę zorganizowaną przez TVP w Zakopanem, oraz tę z Chorzowa, za którą odpowiada telewizja Polsat, powołując się na przykłady z życia.  W rozmowie z Glinką, Skolimowski oznajmił:

  - Mogłem być też tam, ale cieszę się, że jestem tutaj. To jakbyś miał do wyboru dwie dziewczyny i jedna jest ładna, a druga jest jeszcze bardziej ładna, jest piękna. Ja wybrałem tę dużą lepszą i cieszę się (…).

  BABCIA KONRADA SKOLIMOWSKIEGO: „ON ZAWSZE JEST SOBĄ”

  Na występie podczas sylwestrowej mocy przebojów obecna była babcia artysty, z którą Konrad pokazał się za kulisami. Dziennikarz portalu Pomponik.pl nie omieszkał się przeprowadzić wywiadu również z kobietą. Pytania redaktora dotyczyły kariery jej wnuka. Babcia Konrada, na pytanie jak kariera  zmieniła Konrada, bez wahania odparła:

  - On zawsze jest sobą. I za to go chwalę i cieszę się z tego.

  GRUPA DOCELOWA ODBIORCÓW SKOLIMA

  Według słów króla latino grupa docelowa odbiorców jego twórczości jest różna, bowiem jak mówi, jego piosenek słuchają również osoby powyżej 60 roku życia. Panowie w wieku 30-40 lat znają artystę z walk Prime MMA, małolaty z muzyki, a dzieciaki – z TikToka. Tak naprawdę Konrad trafia do szerokiego grona osób, niezależnie od wieku.

  JAKIM DZIECKIEM BYŁ KONRAD SKOLIMOWSKI?

  Podczas wywiadu wyszła także prawda na temat młodości Konrada Skolimowskiego. Okazuje się, że Konrad był ciekawy życia i interesowało go niemalże wszystko. Jak mówi w rozmowie babcia Skolima, Konrad od maleńkości śpiewał sobie, interesował się historią.

  To tylko fragmenty rozmowy. Całość dostępna w serwisie YouTube.

  Reklama

  SKOLIM - Co w Tobie jest

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Znana wokalistka disco polo Natalia Top Girls olśniewa na scenie! Ta stylizacja to czysty ogień!
  2. Gwiazdy "Chłopaków do Wzięcia" gwiazdami disco polo! Jaruś, Bandziorek i Danusia pokazali się w nowej roli!
  3. Niespodzianka! Gwiazdy disco polo Massive przygotowali NOWOŚĆ "Szkolna LOVE"! TYLKO U NAS!
  4. Co za ciało! Agnieszka Chrzanowska w bikini! Zobacz, jak gwiazda disco polo błyszczy na basenie!
  5. Damian Sółkowski zapowiada nowy teledysk zespołu Suesto: "Polećmy do gwiazd"
  6. Dance 2 Disco znowu szokuje! Nowy Live Mix #35 podbija YouTube – musisz to usłyszeć! Wielkie przeboje disco polo i nie tylko!
  7. Szalona Blondi zaskakuje debiutem "Silna kobieta". Co kryje się za sukcesem tej niezwykłej artystki?
  8. Greso w letnim klimacie: Gorąca premiera disco polo "Czego pragnę"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie