2023-11-05T06:30:00+01:00 Skolim: Urodziny Króla Latino – wyjątkowa impreza w klubie Explosion! Zobaczcie nagranie! Urodziny Króla Latino Skolima w klubie Explosion. Wyjątkowa gala, emocje i międzynarodowe koncerty. Święto muzyki rozrywkowej przez cały październik https://disco-polo.info/uploads/news/skolim-urodziny-krola-latino---wyjatkowa-impreza-w-klubie-explosion-zobaczcie-nagraniejpg.jpg Disco-Polo.info

Skolim: Urodziny Króla Latino – wyjątkowa impreza w klubie Explosion! Zobaczcie nagranie!


Urodziny Króla Latino Skolima w klubie Explosion. Wyjątkowa gala, emocje i międzynarodowe koncerty. Święto muzyki rozrywkowej przez cały październik

Autor: Adam Begier, 05 Listopad 2023  06:30
Źródło zdjęć: facebook.com/ExplosionClubWarszawa
Skolim: Urodziny Króla Latino – wyjątkowa impreza w klubie Explosion! Zobaczcie nagranie!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Zmiany w TVP wpłyną na disco polo?! Co dalej z Marcinem Millerem i grupą BOYS?!
 2. IRA i Playboys na Iłżeckich Dniach Kultury
 3. Ile zarobił? Dawid Narożny i jego "Królowa jest tylko jedna" rekordzistą na YouTube!

  lub Explosion w Warszawie to miejsce, które przyciąga tłumy. Muzyka, dobra atmosfera i mnóstwo osób bawiących się do białego rana. 27 października odbyła się tu impreza wyjątkowa – urodzinowa gala Skolima, zwanego "Królem Latino". Jesteśmy świadkami nowego trendu w muzyce rozrywkowej – celebrowania urodzin artysty przez cały miesiąc.

  Eksplozja emocji w klubie Explosion

  Kiedy wchodzisz do klubu Explosion, czujesz, że to miejsce żyje. Muzyka, światła, energia – wszystko tu wprowadza w wyjątkowy nastrój. Tego wieczoru była to atmosfera podwójnie wyjątkowa. Bo choć w tym miejscu zawsze coś się dzieje, to 27 października stało się centrum świata disco-polo i latino.

  Oczywiście, największym magnesem tego wieczoru był sam Skolim. Artysta świętował swoje urodziny, które miały miejsce 9 października. Ale dla takiego króla latino, jeden dzień świętowania to zdecydowanie za mało! Cały październik stał się miesiącem pełnym koncertów, wydarzeń i niesamowitych chwil.

  Tort, szampan, gromkie oklaski i "sto lat" dla artysty – tego wieczoru nie brakowało emocji. A dla fanów, którzy nie mieli okazji być na żywo, dostępne jest nagranie z tej wyjątkowej nocy.

  Skolim – Król Latino podbija nie tylko Polskę

  Nie można zapomnieć o tym, że urodziny Skolima to nie tylko polska impreza. Jak sam artysta napisał: "30 koncertów w tym 6 zagranicznych". Berlin, Frankfurt, Bochum, Leverkusen, Krefeld i Antwerpia – to miasta, które miały okazję uczestniczyć w tej wyjątkowej trasie.

  Skolim podkreślił w swoim poście na mediach społecznościowych, jak ważni są dla niego fani: "Dziękuję, że ze mną byliście. To wy mnie zbudowaliście". Faktycznie, bez wsparcia publiczności, trudno byłoby osiągnąć taki sukces. A wsparcie jest ogromne – zarówno w kraju, jak i za granicą.


  SKOLIM - Palermo

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Dorota Gwiazdowska z MIG - najważniejsze informacje!
  2. Matt Palmer podbija rynek disco latino?! Jego przebój "Była Piękna" zdobył serca Polaków! Zarobił na nim krocie!
  3. "Diamentowa" Roksany Łasochy bije rekordy popularności! Skynova ma hicior, który zdeklasuje inne utwory disco polo?
  4. "Żyjemy Tylko Raz" - nowy hit disco polo od Juniora! Premiera
  5. Nie ma sobie równych w disco polo?! Elwira Mejk w KORONIE wyznacza nowe trendy! Jak się wzorować, to tylko na najlepszych?!
  6. Marcin Miller oddaje hołd Jurijowi Szatunovowi – emocjonalne wspomnienia! Można się wzruszyć!
  7. To prawdziwi mistrzowie wesel! Zobacz, jak Magik Band przekształcił zwykłe wesele w niezapomniane SHOW | VIDEO
  8. Majówka w Pile 2024 – Zobacz Power Play na żywo!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie