2022-11-21T13:35:00+01:00 Skolim najlepszym polskim artystą w 2022 roku?! Właśnie okrzyknięto go KRÓLEM INTERNETU! "Konrad jes 'Tam gdzie inni wchodzą na scenę w garniturach bo wypada, team Skolim wjeżdża w swoim stylu.' https://disco-polo.info/uploads/news/skolim-to-najlepszy-polski-artysta-w-2022-roku-wyjatkowy-czas-dla-gwiazdorajpg.jpg Disco-Polo.info

Skolim najlepszym polskim artystą w 2022 roku?! Właśnie okrzyknięto go KRÓLEM INTERNETU! "Konrad jest stworzony do bycia No1 na lata."


'Tam gdzie inni wchodzą na scenę w garniturach bo wypada, team Skolim wjeżdża w swoim stylu.'

Autor: Adam Begier, 21 Listopad 2022  13:35
Źródło zdjęć: facebook.com/SKOLIMoficjalnie
Skolim najlepszym polskim artystą w 2022 roku?! Właśnie okrzyknięto go KRÓLEM INTERNETU!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. TOXIC: Góralski Hit "Rosół z Barana" Podbija Serce Polaków! Zobaczcie VIDEO
 2. Iness nowością "Taki, Taki" podbije rynek disco polo?! Zobacz i posłuchaj przedpremierę nowego hitu!
 3. Teresa Werner olśniewa w czerwieni! Co za widok! Spędza wakacje marzeń?! Zobacz najnowsze zdjęcia!
Reklama

  Tytuł najlepszego polskiego artysty w 2022 powinien powędrować do Skolima? Patrząc na wyniki muzyczne to na pewno należy mu się nagroda! Kończący się rok to najlepszy okres w życiu zawodowym artysty.

  Zobacz również: Nowy hit od Woners - 'Sheraton' rozgrzewa scenę! Paulina Budyś i Maraquja Show w niezwykłym teledysku

  Dwa single "Wyglądasz idealnie" oraz "Kiss me baby" spowodowały, że Skolim to najpopularniejszy artysta w polskim internecie. Podczas Łódź Disco Fest 2022 otrzymał statuetkę i tym samym okrzyknięto go królem internetu. Jednak historia Skolima to nie tylko ostatnie 365 dni.

  Od kilku dobrych lat Konrad działa prężnie w muzyce oraz w aktorstwie. Małymi krokami powiększał swoją popularność,która w tym roku po prostu wystrzeliła w górę. 

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Konrad Skolim Skolimowski królem internetu?

  Niewątpliwie Skolim należy do grupy najbardziej rozpoznawalnych artystów w naszym kraju. Jego przeniesienie się z muzyki disco polo do latino pod względem stylu muzycznego przyniosło ogromny sukces. Dwa single wydane w tym klimacie razem przekroczyły grubo ponad 100 milionów odtworzeń na YouTube.

  W sieci pojawiło się zdjęcie z nagrodą "Króla internetu" Skolima oraz długi post podsumowujący działalność jego i agencji, która go reprezentuje.

  Wczorajszy dzień to kolejny dzień, który na długo zapamiętamy? 5 lat wspólnej pracy i rok 2022 Rok w którym Konrad zdominował rynek muzyki tanecznej, właściwie to wjechał z buta i rozwalił ten rynek Wbrew wielu rzucanych kłód pod nogi. My nie zapominamy o wielu rzeczach ale mając latynoskie podejście pozwalamy ogrzać się tym sukcesem wielu osobom bo kochamy ludzi. Konrad jest stworzony do bycia No1 na lata. Ma charakter zwycięzcy. Nie udaje nikogo, jest sobą zawsze nawet jak dla innych jest to zbyt mocne. Tam gdzie inni wchodzą na scenę w garniturach bo wypada, team Skolim wjeżdża w swoim stylu. Za to kochają Go FANI. Charakter to coś czego się nie kupi. Na wszystko zapracował sam i osiągnął to dzięki swoim fanom i bliskim ludziom, którzy byli są i będą. On się nie zmieni-pozostanie sobą. Tym najlepszym, mocnym Skolimem Statuetka, KRÓLA INTERNETU jest Wasza nasi FANI. Sieć i Wy stworzyliście związek na lata Dziękujemy z całego wszystkim Wam, w tym Konradowi za zaufanie i atmosferę jaką mamy w teamie. Tego opisać się nie da TEAM SKOLIM - grupa dominatorów i przyjaciół „…co zrobimy to zostaje między nami” Dziękujemy firmie World Media za zaproszenie, profesjonalną organizację i gościnę. Zróbcie dla Nich hała

  Jak myślicie, czy Skolim w 2023 roku ponownie będzie na szczycie? Czy jego popularność jeszcze bardziej wzrośnie? Dajcie znać w komentarzu. 

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Skolim---nagroda-1.jpg
  Reklama

  SKOLIM - Kiss me Baby

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Bartek Padyasek Dbomb wzruszony "..mogę dać tyle radości"! Piękny gest gwiazdora disco polo!
  2. Młody Gwiazdor Disco Polo W Hamburgu! Wspiera Polskich Piłkarzy Na Euro 2024
  3. Robson W wraca z nowym hitem! "Dawaj Dawaj Mała" podbije wakacje 2024
  4. Roxaok zaprasza, na letnie koncerty 2024 Sprawdź, Gdzie Usłyszysz Jej Hity!
  5. Nowy Hit zespołu Bayera w remixie Disco Frisco – zakochaj się w nowej klubowej odsłonie!
  6. Szok! Gwiazdor disco polo Kordian wynajął pociąg! Wiemy, co się stało i dlaczego zdecydował się na taki krok! Co na to fani?
  7. Bayer Full zaskakuje nowym hitem! "Szariko Mariko" to energetyczne połączenie disco polo i cygańskich rytmów!
  8. Mega premiera: Andre - "Nasza Kaszubeczka"! Kandydat na hit lata?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie