2023-03-18T20:54:00+01:00 Skolim - najlepszy wokalista w Polsce? 30 milionów na jego koncie robi ogromne wrażenie! Konrad Skolimowski, znany jako Skolim, to młody aktor i wokalista, który w krótkim czasie zyskał ogromną popularność w Polsce. https://disco-polo.info/uploads/news/skolim---najlepszy-wokalista-w-polsce-30-milionow-na-jego-koncie-robi-ogromne-wrazeniejpg.jpg Disco-Polo.info

Skolim - najlepszy wokalista w Polsce? 30 milionów na jego koncie robi ogromne wrażenie!


Konrad Skolimowski, znany jako Skolim, to młody aktor i wokalista, który w krótkim czasie zyskał ogromną popularność w Polsce.

Autor: Adam Begier, 18 Marzec 2023  20:54
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Skolim - najlepszy wokalista w Polsce? 30 milionów na jego koncie robi ogromne wrażenie!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Osobisty dramat! Syn gwiazdora disco polo Dawida Narożnego w szpitalu - co się stało z małym Marcelkiem?
 2. Fani przylecą helikopterem?! Wpis Teresy Werner wywołał lawinę wiadomości w sieci! Co się stało?!
 3. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!

  Konrad Skolimowski, znany szerzej jako Skolim, to jedna z największych gwiazd muzyki tanecznej w Polsce. Jego najnowszy solowy utwór "Nie dzwoń do mnie mała" przekroczył ponad 30 milionów wyświetleń na platformie YouTube. Premiera teledysku odbyła się na początku 2023 roku i od razu stał się hitem. Czy Skolim to najlepszy wokalista w Polsce? 

  Zobacz również: Żona Dawida Narożnego układa sobie życie na nowo?! "To moja nowa MIŁOŚĆ" Co dalej z Jej małżeństwem?

  Skolim - młody aktor z pasją do muzyki

  Konrad Skolimowski urodził się w 1996 roku. Występuje m.in. w serialu "Barwy szczęścia". Wcielił się w postać Patryka, brata głównej bohaterki - Jowity. Dzięki tej roli zyskał ogromną popularność wśród widzów i stał się rozpoznawalnym aktorem w Polsce. Jednocześnie nie porzucał swojej pasji do muzyki. Pod pseudonimem Skolim wydał swoje pierwsze single, które szybko zdobyły popularność wśród fanów muzyki tego gatunku. Jego trzy ostatnie numery "Wyglądasz idealnie", "Kiss me baby" oraz "Nie dzwoń do mnie mała" to wielke przeboje.

  Sukcesy muzyczne Skolima

  Od momentu debiutu w roli wokalisty, Skolim zyskał ciężko pracował. Jego piosenki w ostatnim czasie regularnie pojawiają się na listach przebojów i zdobywają setki tysięcy, a nawet miliony wyświetleń na YouTube. W 2022 roku jego utwór "Wyglądasz idealnie" znalazł się w gronie najpopularniejszych i najczęściej wyszukiwanych na polskim YouTube.

  Skolim brał również udział w preselekcjach do konkursu Eurowizji. Choć jego występ spotkał się z pozytywnym przyjęciem widzów, nie został wybrany do reprezentowania Polski w finale konkursu.

  Jak udało się Skolimowi osiągnąć tak duży sukces w tak krótkim czasie? Przede wszystkim dzięki swojemu talentowi wokalnemu i charyzmie scen. Jednak jego sukces zawdzięcza również ciężkiej pracy i nieustannej determinacji.

  Skolim jest człowiekiem orkiestrą - poza karierą aktorską i muzyczną, angażuje się w wiele innych projektów. Regularnie pojawia się na eventach i koncertach. Na co dzień dba również o swoje ciało i regularnie trenuje w siłowni. Jego pozytywne podejście do życia i energiczna postawa z pewnością przyciągają do niego fanów.

  Skolim na YouTube! 

  Konrad Skolimowski, znany jako Skolim, to młody aktor i wokalista, który w krótkim czasie zyskał ogromną popularność w Polsce. Jego najnowszy solowy utwór "Nie dzwoń do mnie mała" przekroczył ponad 30 milionów wyświetleń na YouTube, co stanowi duży sukces. 


  SKOLIM - Nie Dzwoń do Mnie Mała

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Stworzyli hit na każde wesele?! Znani twórcy Magik Band i Romeo podbijają internet nowością "Szalone wesele"
  2. Roxaok zdradziła plany związane z Jej dalszą karierą! To przewyższy 'WARIATKĘ' "Stawiam na jakość"
  3. Lares przełamuje granice! Jego nowy cover 'Granica 2024' już dostępny – sprawdź teraz!
  4. Wokalista disco polo przewraca świat tej muzyki do góry nogami?! Zobaczcie, co przygotował!
  5. Uszkodzony Banknot – Co Dalej? Praktyczny Poradnik
  6. Nowa era w karierze wokalistki disco polo?! Natalia Skupiewska przełamuje schematy! Zmieniła wizerunek na bardziej drapieżny!
  7. Żona Dawida Narożnego układa sobie życie na nowo?! "To moja nowa MIŁOŚĆ" Co dalej z Jej małżeństwem?
  8. Lares prezentuje cover utworu "Granica"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie