Reklama
Polecamy


Reklama

Sklep króla disco polo już dostępny! Każdy znajdzie coś dla siebie!

2018-02-17T09:30:00+01:00 Sklep króla disco polo już dostępny! Każdy znajdzie coś dla siebie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/02/sklep-krola-disco-polo-juz-dostepny-kazdy-znajdzie-cos-dla-siebie-1518824017.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FotoBrun, Marcin Bruniecki, FaceBook - Akcent Polska
Reklama


Ogólna

O sklepie lidera formacji Akcent pisaliśmy już jakiś czas temu – przyszedł czas na efekt finalny zapowiedzi! Zobaczcie koniecznie!

Reklama

Zenek Martyniuk od lat określany jest mianem „Króla” disco-polo. Nie bez przyczyny – ciężko bowiem Zenona nie kojarzyć. Od wielu lat słyszymy jego przeboje w radioodbiornikach, jego teledyski pojawiają się w telewizji jeszcze częściej.

Fala rosnącej popularności skłoniła Artystę do założenia własnego sklepu internetowego! Co na nim znajdziemy? Kubki, poduszki, koszulki, magnesy, książkę, zdjęcia, przypinki czy płyty CD. Dla każdego fana zespołu to nie lada gratka! Od dziś gadżety formacji dostępne są dla każdego, kto ma ochotę je zakupić.

Cieszymy się, że Akcent udostępnił fanom możliwość zakupu autorskich gadżetów. Stronę internetową oficjalnego sklepu Zenona Martyniuka znajdziecie pod adresem http://zenonmartyniuk.pl – zachęcamy do odwiedzin!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Pozytywnie albo Wcale - Na rynek wkracza kolejny hit disco polo!
  2. Polskie gwiazdy disco polo zachwyciły za granicą! Publika na Słowacji oszalała!
  3. Gorąca nowość właśnie wkracza na salony disco polo! Przepiękna wokalista oczaruje całą branżę?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.