2024-04-20T21:00:00+02:00 Skazani na siebie?! Skolim i Cleo ujawnili szczegóły współpracy! To musiało się zakończyć duetem! Skolim i Cleo wydali wspólny utwór 'Dziewczyno piękna', zdobywając 3,5 miliona. wyświetleń w ponad 30 godzin. Sprawdź, jak doszło do ich współpracy https://disco-polo.info/uploads/news/skolim-w-tancu-z-gwiazdami-szokujace-wyznaniejpg.jpg Disco-Polo.info

Skazani na siebie?! Skolim i Cleo ujawnili szczegóły współpracy! To musiało się zakończyć duetem!


Skolim i Cleo wydali wspólny utwór 'Dziewczyno piękna', zdobywając 3,5 miliona. wyświetleń w ponad 30 godzin. Sprawdź, jak doszło do ich współpracy

Autor: Adam Begier, 20 Kwiecień 2024  21:00
Źródło zdjęć: youtube.com/@Radio_ESKA
Skazani na siebie?! Skolim i Cleo ujawnili szczegóły współpracy! To musiało się zakończyć duetem!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Fani króla latino w szoku, nie kryją łez! Skolim pokazał wideo z oddziału onkologicznego! VIDEO
 2. Nowości muzyczne w świecie Disco Polo: Czerwcowe premiery Mono Studio
 3. Kordian zaskakuje nowym hitem 'Jesteś jak wiosna'. Internauci szaleją, a liczba wyświetleń rośnie lawinowo
Reklama

  W czwartek, 18 kwietnia, na kanale zespołu Skolim miała miejsce premiera jego najnowszego utworu pt. "Dziewczyno piękna", która powstała we współpracy z Joanną Klepko, piosenkarką znaną w świecie muzyki bardziej jako Cleo. Wspólny utwór natychmiast skradł serca fanów i w zaledwie 30 godzin od premiery przekroczył 3,5 miliona wyświetleń. W związku, z premierą utworu, dziennikarz radia Eska, Maks Kluziewicz zaglądając za kulisy produkcji, ujawnił kilka faktów dotyczących współpracy, a także planów życiowych Skolima.

  SKOLIM: "MOJE MIEJSCE JEST GDZIE INDZIEJ"

  Na początku roku, po opublikowaniu przez samego króla latino materiału z dopiskiem "Poszedłbym do Tańca z gwiazdami" pojawiły się spekulacje, jakoby Konrad był jednym z uczestników najnowszej edycji. Przy okazji wywiadu związanego z premierą, Kluziewicz zapytał Skolima o jego plany dotyczące występu w znanym programie stacji Polsat.

  - "Nie ma na to miejsca dzisiaj. Moje miejsce jest gdzie indziej. Na to mam jeszcze ze 30 lat, więc może będę chciał to zrobić". - mówił w rozmowie z Maksem, Konrad Skolimowski.

  JAK DOSZŁO DO WSPÓŁPRACY Z CLEO I SKOLIMA?

  "Dziewczyno piękna" to najnowszy utwór w repertuarze Skolima, który powstał we współpracy z Cleo. W przeciągu, dwudziestu godzin od publikacji, przekroczył on ponad 450 tysięcy wyświetleń, co czyni go kolejnym, w dorobku artysty, hitem wszechczasów. Mało kto jednak wie jak doszło do współpracy króla latino z Cleo, znaną z piosenki "My Słowianie" sprzed ponad dekady.

  Jak się okazuje, Cleo zgodziła się na współpracę z królem latino, ponieważ zachwycił ją oryginalną i stylem, który obecnie prezentuje.

  Słyszałam jego numery wcześniej, w związku z tym wiecie, jest ten vibe latino, buja to, więc stwierdziłam: czemu nie? Dam się zaprosić. – mówi w rozmowie Cleo

  Jak współpraca z Joanną wygląda od strony Skolima? Na to też poznaliśmy odpowiedź. Dziennikarz radia Eska zapytał Konrada, dlaczego akurat jego wybór padł na Cleo aniżeli inną wokalistkę z branży.

  Chyba to jest top. Numer jeden. Zawsze o niej marzyłem, a jeśli marzyłem o damskim wokalu, nie wyobrażałem sobie nikogo innego. – podsumowuje Skolim.

  Czy Cleo i Skolim podbiją tym utworem muzyczny rynek?!

  Reklama

  SKOLIM & CLEO - Dziewczyno Piękna

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nie ukrywają już związku! Gwiazdy disco polo Roxaok i Damian Spontan są w związku! Zobacz FOTO z ICH romantycznego wyjazdu!
  2. Playboys rozgrzali Lublin! Tłumy na koncercie zespołu disco polo
  3. Skazany na sukces?! Matt Palmer podbija rynek własną wersją hitu Sumptuastic "Będę Twym Aniołem" Fani "lepsza niż oryginał"
  4. Kordian zaskakuje nowym hitem 'Jesteś jak wiosna'. Internauci szaleją, a liczba wyświetleń rośnie lawinowo
  5. Magda Niewińska powraca z nowością! "Mam tylko Ciebie"! Skoczna premiera disco polo!
  6. Gorąca premiera Disco Polo: Freaky Boys & Blondi w utworze "Daj Mi Tylko Noc"
  7. Skolim na Polsat Hit Festival – Prawdziwy Diament w Operze Leśnej! Zobaczcie występ NA ŻYWO | VIDEO
  8. Marta "Yoko" Konopla w oszałamiającej kreacji z odważnym rozcięciem – zobacz zdjęcia!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie