Reklama


Reklama

Show biznes nie oszczędza gwiazd! To będzie historyczna chwila dla Marcina Millera z grupy Boys!

2020-08-30T17:12:00+02:00 Show biznes nie oszczędza gwiazd! To będzie historyczna chwila dla Marcina Millera z grupy Boys! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/marcin-miller-nie-traci-ani-chwili-i-bardzo-sumiennie-przygotowuje-sie-do-wystepu-juz-dzis-zaspiewa-w-specjalnym-duecie-1598799780.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys
Reklama


Życie gwiazd

Historyczna chwila dla Marcina Millera (Boys) Gwiazdor disco polo wystąpi w duecie w międzynarodową gwiazdą Heleną Vondráčková

Reklama

Muzyczny show biznes nie oszczędza nawet największych gwiazd disco polo. Każdy dzień niesie za sobą coraz to nowe wyzwania. Kto się podda, lub chociaż odrobinę odpuści, ten będzie tego żałował już zawsze.

Zobacz również: Wielki przełom w karierze gwiazdy disco polo! Edyta Folwarska podjęła współpracę z agentką, która stoi za sukcesem Blanki Lipińskiej

Lider zespołu Boys zdecydowanie do takich osób nie należy. To właśnie dziś wystąpi w wyjątkowym duecie z wielką gwiazdą - Heleną Vondráčková i razem zaśpiewają piosenkę pt. "Długa noc" w języku czeskim, o czym pisaliśmy w jednym z ostatnich artykułów.

Marcin Miller wrzucił na swojego Instagrama informację, że cały czas z ogromnym zaangażowaniem przygotowuje się do tego występu. Nic w tym dziwnego, że chce, aby wszystko wyszło perfekcyjnie. Artysta mimo ogromnego doświadczenia na scenie, bardzo poważnie podchodzi do każdego występu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

...nauka czeskiego????????#letniatrasatvp2 #tvp #pnś

Post udostępniony przez Marcin Miller (@marcinmillerboys)

Nikt z nas nie ma wątpliwości, że Marcin świetnie sobie poradzi i skradnie serce publiczności, a przede wszystkim Heleny. Gdy na scenie spotykają się tak wielkie gwiazdy, nie obejdzie się bez iskrzenia, w muzycznym sensie rzecz jasna. Przygotujcie się na wielkie emocje, ciarki i szybsze bicie serca.

Nawet jeśli chmury przysłonią niebo, to te dwie gwiazdy będą błyszczeć jak Polska długa i szeroka! My już nie możemy doczekać się występu Marcina i zaczynamy odliczanie.

Przyłączycie się do nas?

Zobacz również: Przepiękne kobiety, gorące kadry i cudowne krajobrazy - to wszystko w nowość disco polo od Kordiana!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!
  2. Kolejny wokalista disco polo zarażony wirusem! Liczba zakażeń niestety wciąż rośnie!
  3. Gorąca Grażyna z zespołu disco polo! Trzyminutowy spektakl ironii, sarkazmu i świetnego humoru!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.