2015-06-05T02:32:00+02:00 Shazza i jej nietypowa pasja Magda Pańkowska, znana wszystkim jako Shazza powróciła na dobre do disco polo swoim udziałem w programie Disco Star, w którym pełniła rolę jurora. Sprawdziła się w niej b https://disco-polo.info/uploads/news/

Shazza i jej nietypowa pasja

Autor: Adam Begier , 05 Czerwiec 2015  02:32
Shazza i jej nietypowa pasja
Źródło zdjęć:

Magda Pańkowska, znana wszystkim jako Shazza powróciła na dobre do disco polo swoim udziałem w programie Disco Star, w którym pełniła rolę jurora. Sprawdziła się w niej bardzo dobrze i postanowiła zwrócić na siebie uwagę nowymi propozycjami muzycz...Reklama

Magda Pańkowska, znana wszystkim jako Shazza powróciła na dobre do disco polo swoim udziałem w programie Disco Star, w którym pełniła rolę jurora. Sprawdziła się w niej bardzo dobrze i postanowiła zwrócić na siebie uwagę nowymi propozycjami muzycznymi. Cisza medialna związana z jej osobą, trwała bardzo długo.

 

Fani spragnieni nowych informacji o swojej ulubienicy musieli uzbroić się w cierpliwość. Wykonawczyni koncertowała wówczas dla Polonii w Stanach Zjednoczonych, jednak w późniejszym czasie zażegnała disco polo na dobre. Przynajmniej tak wtedy traktowała swoją decyzję.

 

Ku ogromnej uciesze jej sympatyków, nadal śpiewa. Magdalena posiada również talent plastyczny. Uwielbia malować obrazy. To właśnie tworzenie surrealistycznych i emocjonalnych malunków pochłonęło ją bez reszty, gdy jej kariera muzyczna została zawieszona. W 2010 roku w publicznej telewizji Shazza pokazała swoje dzieła. Czy na łamach któregoś disco polowego programu odważy się ponownie je zademonstrować? Przekonamy się niebawem.

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Gorąca premiera: Szpilki - Niunia! Kolejny taneczny kawałek od wokalistek disco polo!
  2. Mega premiera: Swinger - Ta dziewczyna
  3. Zespół Massive na ustach całej Polski! Posłuchajcie ich wersji hitu pt. "Noc złamanych serc" i zobaczcie ten niesamowity weselny taniec!
  4. Opadną Wam szczęki! Klaudia Zielińska wygląda zmysłowo i mega ponętnie. Zobaczcie zdjęcie
  5. WOW! Agbe w niezwykle skąpym stroju! Wygląda jak bogini!
  6. 'Noc Złamanych Serc' w nowej odsłonie! Wykonanie zespołu Massive brzmi niesamowicie! Posłuchajcie nowej wersji!
  7. ZGŁOŚ SIĘ! Marzysz o karierze w disco polo u boku TOPowej gwiazdy DiscoBOYS? To właśnie Twoja szansa!
  8. Paniera i gorąca premiera 'Serce Moje Kradnie' – Nowe Oblicze disco polo

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie